Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is szenved a párja ilyen...

Más is szenved a párja ilyen "fizikai tüneteitől"?

Figyelt kérdés

Tudom, nevetni fogtok, de a helyzet: a párom nagyon sokat böfög és fingik. Alapvetően nem zavar egyik sem, mert természetes emberi dolog, én sem összeszorított szájjal és farpofákkal élem az életemet, de ez már nekem is sok.

A másik, hogy nem mos esténként fogat, csak reggel, és azt sem veszi jó néven, ha megkérdezem (mielőtt hozzám nyúl), hogy tiszta-e a keze.


Amúgy meg értékes, jó ember, de ezek miatt nehéz rágerjedni, és elég hervasztó tud lenni mellette egy átfingott, böfögött nap. Néha sírni tudnék már.


(Jó nevetést!)


2010. dec. 27. 10:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
Kicsit sem tartom nevetségesnek. Elég undorító amit a párod csinál. Nem férfias. Diplomatikusan utalj rá, hogy ez Téged zavar és, hogy próbáljon meg adni a fogaira...
2010. dec. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem nevetlek ki, távolról sem. Sajnos az én családomban is vannak hímnemű egyedek, akik szerint ez vicces és menő, holott iszonyú rosszul bírom. Semmi szégyellnivaló nincs abban, hogy neked ez nem normális. Próbáltad már megmondani neki? Hogy reagált/reagálna?

Ez igenis bunkó dolog, fingani a másik orra alá. Pl egy rokonoméknál az a szokás, hogy kimennek a fürdőbe elintézni ezt a dolgot (a pukira gondolok, a böfi pedig csukott szájjal történik). Így nem tapló és undorító, nem zavarják egymást ezzel. Nagyon nagy tiszteletlenség a másikkal szemben elvárni tőle, hogy egész nap szagolja a bűzöm. Persze vannak "balesetek", de az ilyenről jóesetben még gyerekként leszokik az ember.

2010. dec. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld vele megbeszélni. Ennél jobbat nem tudok tanácsolni.

Megértem, hogy zavar, egy bizonyos szintig nekem is (meg neki is) belefér, de ha "sportot" űzne belőle párom engem is zavarna.

Az, hogy tiszta legyen a keze, mielőtt hozzád nyúl, alapvető, hisz mi nők (gondolom nő vagy, nekem ez jön le), könnyen elkaphatunk egy apró kis dologtól is bármit, nagyon érzékeny dolog a hüvely.

2010. dec. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 komasa ***** válasza:
100%
Beszélj vele, hogy vannak olyan dolgok, amik zavarnak és mond el neki, hogy mi az ábra. Egyáltalán nem nevetséges! Gondolom a párod sem szeretné, hogy kiábrándulj belőle, és ezért tennie kell, ráadásul nem is nagy dolgokat.
2010. dec. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
87%
Nalunk az aposom csinalta ezt.Eljottek hozzank vendegsegbe es ezzel szorakoztatta magat,meg az anyosomat.Jokat nevetgeltek.En persze nem talaltam viccesnek,sot!Szoltam a paromnak,hogy azert finoman ereztesse vele,hogy ez koransem vicces.Azota nem csinalja.Azert mindennek van hatara.Probald egy kicsit megenevelni a parodat,sok idodbe fog telni,de megeri.Mindig szolj ra,egy ido utan,mar magatol fogja csinalni.Kitartas!
2010. dec. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de hogy oda írtad a végére, hogy jó nevetést tényleg elröhögtem magam. Sajnállak, hogy ennyire érzékeny vagy, de a legtöbb pasi (és most aki olvassa tegye a szívére a kezét) szereti meglibbenteni a takarót...

Nyugi az én férjem is csinálja ezeket, bár csak néha, legtöbbször visszafogott. Viszont amikor már nagyo felhúz vele, akkor kizavarom meg leosztom... Na olyankor jön a duma, hogy ez természetes... Én meg mondo akkor séta ki a kutya mellé természeteskedni... és ennyivel be van fejezve.

Amúgy a többit amit leírtál nem csinálja. Alap a kézmosás fogmosás.

2010. dec. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Nos, erről Oki jutott eszembe: aki az elsőn röhögött, az röhögjön a többin is...

Magyarán az elején kellett volna szólni neki, hogy ez téged zavar. Így most kellemetlenebb lesz megemlíteni....

2010. dec. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
34%

Nem ertem a kerdest, mivel ezek a parod szokasai, tehat mar mielott osszekoltoztel Vele is, ezek a szokasai megvoltak!

Tehat most elkezdhetsz "tapsolni" es orulni annak, hogy megkonnyebbul a parod.

Rossz az emesztese!

2010. dec. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

szerencsére az én barátom nem ilyen.és tudom,h tiszta a keze de azért mindig megkérdezem tőle.ő meg mindig mondja,h tudja h nekem ez nagyon fontos és nem akarja h vmi elkapja.szóval erre mindig nagyon odafigyel :)

mondd el a párodnak a gondod és ha normális akkor biztos előbb-utóbb leszokik róla.

2010. dec. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Sajnos, az én férjem is ilyen. Állandóan az emésztésével van elfoglalva, büfög, büdöseket fingik. VAgy azért panaszkodik, mert éhes, vagy azért, mert jól van lakva. Nehéz elviselni, hogy más témája sincs, csak saját maga. Mostanában a fogát is szívogatja, ez is elég idegesítő. De legalább megmossa a fogát este:)
2010. dec. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!