Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lettem ilyen? (többi lent)

Miért lettem ilyen? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szinte az egyik naprol a màsikra vàltozom. Mindig vidàm voltam beszélgettem nevettem meg minden.most meg csak szomorú vok és ha vki nevet mindjàrt dühös leszek rà. senkivel sem tudok beszélgetni rendesen mert nincs semmi témàm. csak a gép elött ülök vagy a szobàmban olvasok. :( Lécci segítsetek!! L/15
2010. dec. 26. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez a kamaszkor. Nyugi, majd elmúlik.

A tested rengeteget változik, ahogy az agyad is.


Ezen szinte mindenki átesik, ezért hordanak a tinik már generációk óta ilyenkor feketét, lesznek depisek, darkosok, emosok, mikor mi a divat.

Pár év és túl leszel rajta.


Igyekezz kimozdulni, ha nincs is kedved, "evés közben jön meg az étvágy", barátkozz, szórakozz, ne fordulj magadba.

2010. dec. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a vàlaszt! :)
2010. dec. 26. 21:51
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyetértek az elsővel.

Végső esetben fordulj pszichológushoz, hidd el a beszélgetések sokat segíthetnek.

Ha nincs kedved beszélgetni és ismerkedni nézz meg egy filmet vagy olvass.

Esetleg fórumokon próbálkozz, ahol adott egy közös téma amiről beszélgethettek egymással, pl. kedvenc együttes. Akkor el tudjátok indítani a beszélgetést, aztán már magától megy.


Próbálj meg erőt venni magadon és ne zárkózz be, mert azzal csak rosszabb lesz. Minden napod ugyan olyan egyhangú lesz és bele fogsz őrülni és folyton elégedetlen leszel mindennel, és dühös. Legalábbis nekem volt egy ilyen időszakom még régebben, amikor kb. ennyi idős voltam. Az segít, ha nem hagyod eluralkodni és teszel ellene. Én soha nem akartam benne lenni semmilyen programban, de egyszercsak elkezdtem járni aztán még meg is szerettem. :)

2010. dec. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

mindenkinek vannak ilyen periódusai, nyugi. ahogy jött, majd úgy megy. ;)

suli, barátok majd kizökkent ebből.

2010. dec. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi :)
2010. dec. 27. 13:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!