Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kaptál karácsonyra?

Mit kaptál karácsonyra?

Figyelt kérdés
nem muszáj mindent leírni, csak aminek a lejobban örültél:)
2010. dec. 26. 14:40
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
Egy mp5 lejátszót ( ennek örültem a legjobban ), sok - sok zoknit ( úgy 10 pár :D ), egy pólót, egy mamuszt, bugyit, és egy szép nagy gyertyát.
2010. dec. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem kapott semmit azokat felpontoztam, tehát már ők is kaptak valamit. Én egy cipőt (kínaiból) meg egy új autót (telefonszolgáltatós) a nfs world-ben.
2010. dec. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:

Kozmetikumokat, illatszereket, sok meleg zoknit ;) Kávéfőzőt, teáskannát, teát, kávét, könyvet, sálat, naptárat, határidőnaplót. A páromtól egy csodás órát :)

19/L

2010. dec. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 A kérdező kommentje:
aki semmit sz miért??? pénz miatt, vagy nem ünnepelitek?:(
2010. dec. 28. 22:55
 35/41 anonim ***** válasza:

Páromtól Natascha Kampusch könyvét a 3096 napot, már régóta ácsingóztam érte ( 3 óra alatt kiolvastam..:)) nővéremtől lávalámpát és parfümöt, apától és az élettársától pénzt, ebből vettem már ágyneműt és fürdőköntöst, mamámtól is pénzt, egyébként tusfürdőket és zoknikat valamint 1 kiló rizst és bébitálat haveromtól :D


17/L


És ami kimaradt de a legjobb volt: jó Karácsonyt kaptam :)

2010. dec. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
Nem akartam semmit sem karacsonyra, de növerem es a ferje meglepett egy Napapirji cipövel amit regen kerestem mar,de nem talaltam. Kaptam meg vasarlasi utalvanyt egy neves pinceszetbe is.
2010. dec. 29. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:

Szüleimtől parfümöt, türkizkék puma sálat és derékmelegítőt, rexona szettet:)

Barátomtól egy LG Optimust:)

És a barátom szüleitől telefontokot, meg egy kis desszertet:)

2010. dec. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
Beszédes hazugságok könyvet.
2010. dec. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
Mobilt,ami furcsa módon összehozta a családot :D Nagyon jó volt a szent este,mivel Anyukám is mobilt kapott(ő samsung champ,én corby) és együt tletültünk apuval,és anyuval a nappaliba,és kitapasztaltuk a telefonokat,beszélgettünk,ettünk,ittunk,legalább három órán át.:) Kaptam még a család többi tagjától:pénzt,parfümöt,piperéket.
2010. dec. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:

Anyuméktól: két felsőt, fehérneműt, könyvet, nyakláncot és fülbevalót, Adidas sprayt

Keresztszüleimtől: Adidas csomagot, szempillaspirált, púdert

Nagymamáimtól: pénzt

Barátnőimtől: apróságokat, mint fülbevalók, kis díszek

2010. dec. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!