Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Szükségem...

Mit csináljak? Szükségem lenne egy tanácsra ( kétségbe vagyok esve)

Figyelt kérdés
a szüleim folyton veszekednek. apám egy hónapra elköltözött itthonról. most újra itthon van, de a helyzet változatlan. Az a baj, hogy megcsalja anyámat. Szerintetek, hogy tudnék segíteni anyumnak? szeretném boldoggá tenni. nem akarom, hogy teljesen maga alá kerüljön. Apám rohadt bunkó vele, de képtelen vagyok utálni, mert szeretem, de amint meghallom anyám sírását egyből magamba zárkózom. úgy érzem jobb lenne ha felfordulnék. nem tudom, hogy segíthetnék abban, hogy helyrehozzam a kapcsolatukat....szerintetek?
2010. dec. 25. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem sehogy. ezen kár próbálkozni ha nekik eddig nem net, akkor nem hiszem, hogy ezután is fog, vagy legalábbis nem zökkenőmentesen. Beszélj velük. Mondd, hogy ez esetben a legjobb megoldás a válás, majd a különköltözés. Anyukád vigasztald meg, hogy majd jön még férfi az életében. Neked smeelyikkel nem kell megszakítani a kapcsoaltot sőt nem is szabad, hiszen mnidketten a szüleid de szerintem ez lenne a legjobb megoldás. Ha apudnak más kell akkor menjen. Ne őrlődjenek.

20/L

Nekem két éve váltak el a szüleim mindkettőnek új párja van..látom hogy mindketten boldogok.....enyni

2010. dec. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudod helyrehozni a kapcsolatukat, azt csakis ők tudják. Nagyon sajnállak, nagyon nehéz lehet, de nem tehetsz nagyon semmit. Apádat utálni nem is kell, anyudat viszont támogasd ahogy csak tudod. Vagy elválnak vagy helyrehozzák amit elrontottak, egyik sem rajtad fog múlni. Kitartás!
2010. dec. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

viszont van itt oldalsávban egy reklám amit én kipróbáltam és azóta a párom nem csinál meg velem olyan dolgokat, mint a te apád az anyáddal. Álomlány vagy lábtörlő akarsz lenni.

Szerintem ugyanis anyádnak is arra lenne most szüksége, hogy megrázza magát és ne hagyja, hogy belé törölje a lábát az apád.

2010. dec. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is végignéztem, ahogy a szüleim szétmentek... Sajnos azt kell mondanom, hogy nem tudsz és nem is kell neked segítened. Ez az ő dolguk, nem fogod tudni megoldani helyettük. Annyit tehetsz, hogy elmondod, hogy neked ez ezért és ezért nem jó. Gondolom ebben a helyzetben senki sem érezné jól magát és ha kicsit is tekintettel vannak rád, akkor már csak a Te érdekedben is megpróbálják megoldani a dolgot. A lényeg akkor is az, hogy nem szabad magadra venned ezt a terhet, holott tudom, hogy azt hiszed, hogy ez a Te felelősséged is. Segítheted őket, hogy egyáltalán lépjenek valamerre, de ez csakis az ő feladatuk...

Kitartás!

20L

2010. dec. 26. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!