Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viselted a tesók elköltöz...

Hogy viselted a tesók elköltözését?

Figyelt kérdés

A nővérem már 4 éve elköltözött, de az még nem viselt meg annyira, mert a bátyám itthon maradt. De tegnap bejelentették a menyasszonyával, hogy legkésőbb májusban elköltöznek, mert addigra be lesz rendezve a házuk. És én örülök neki, hogy végre megkezdik ők is a saját életük, de annyira félek, hogy majd egyedül leszek :(

Anyukám állandóan dolgozik, alig van itthon. Apám meg szeret italozgatni, szóval még a szüleimre se tudok annyira számítani.

Volt valaki már hasonló helyzetben?

15/L


2010. dec. 25. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Részvétem. Én nagyon hiányolom. Bár nekem ennél kevésbé problémás szüleim vannak. És nem most költözött el a tesóm...
2010. dec. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
18éves L vagyok,nekem 2 tesóm van,fiúk,már rég elköltöztek otthonrol,nagyon rossz volt! Velük voltam mindig,most járok hozzájuk. Lett keresztlányom,unokahúgom. :) már én sem vagyok otthon.
2010. dec. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Igazából itthon nincs nagy gond, mégse jövünk ki túl jól. Anyám sokat dolgozik, apám itthon ül és gépezik, tesóm meg hol itt van hol nincs..de nem izgat igazán h ittvan-e vagy nincs.

17/L

2010. dec. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

10 éves koromban a nálam 5 évvel idősebb nővérem koleszos lett-azaz hétvégente meg szünetekben láttam. rátett, hogy másik országban járt középiskolába. nem igazán alakult ki köztünk testvéri kapcsolat. 2,5 éve én is koleszos vagyok, két évig ugyanabban a városban voltunk - nagyon jól kijöttünk, ekkor alakult ki egyáltalán a normális tesókapcsolat. Fél éve külföldön tanul - 3-4000 km-re. Három-négy-öthavonta látom. És még mindig nagyon jó a kapcsolatunk. Eleinte g*ci rossz volt ... :S meg volt is egy idő, amikor úgy gondoltam, h soha nem leszünk megint olyan jóba. Nincs ez így.


Egyedül lenni meg tök király:D Mmint... idővel meg fogod szokni, és szerintem élvezni fogod. Abban a korban vagy. :)

2010. dec. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

huhh hát nekem elég furcsán jött ki:D ez már egy pár éves sztori....

2nagyobb testvérem van.bátyámnak másik városból volt egy barátnője,nővéremnek itt helyben volt a barátja.

Bátyám, mikor már jött a kisbabájuk odaköltözött a barátnőjéékhez.

Pár hónappal később arra lettem figyelmes,hogy közlik velem itthon,hogy nővérem még aznap elfog költözni a barátjukhoz,és bátyámék visszaköltöznek hozzánk,mert otthon összebalhéztak a családdal.

Szóval igy kemény volt:D

Ezmár olyan 3-4éve volt,azóta már saját házat vettek maguknak,méghozzá itt a szomszédban mind a 2en:)

2010. dec. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!