Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Írjak a volt pasimnak karácson...

Írjak a volt pasimnak karácsonyi és újévi üdvözlőlapot?

Figyelt kérdés
Rövid kalandunk volt anno,egy éve,én szerelmes voltam belé,de neki volt valakije.Ezért nem lehetett több. Tegnap karácsony este nagyon erősen éreztem hogy hiányzik, még mindig....szerintetek?
2010. dec. 25. 18:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ne írj neki, ha nem akarsz hülyét csinálni magadból.
2010. dec. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ne írj. Ha egy párkapcsolat már sok hónapja le lett zárva, akkor nem jó ötlet újra felkavarni a régi emlékeket, még üdvözlet szintjén sem.


Akkor tudnál szerintem jó szívvel küldeni, ha azóta is folyamatosan tartottátok volna a kapcsolatot egymással.

2010. dec. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nekem írt egyszer egy exem. Nagyon kiakadtam rajta. Ő dobott elég csúnyán. Mit akart ezzel? Akkor ért el a nevemhez a telefonjában? Egyből hátsó szándékra gyanakodtam. Fel is hívtam, hogy mi volt ez. Erre közölte velem, hogy jó volt velem, és meleg szívvel gondol rám. Én meg mondtam neki, hogy a telefonszámomat is törölje ki, rám ne gondoljon meleg szívvel, gondolkodjon az új barátnőjéről. Ennyi, ami le lett zárva úgy is kell hagyni.
2010. dec. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Valaki már jól mondta, ha úgy érzed írnod kell, hát írjál! Inkább a tetteidet bánd meg, mint azt, amit nem tettél. Ha tudod, hogy a családjával van, akkor ezek szerint mégis tartjátok a kapcsolatot valamilyen szinten, nem?
2010. dec. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Szerintem azért, mert téged éppen elkapott a nosztalgia, ne kavard fel az állóvizet. Gondolj rá szeretettel, de ne keresd őt.

Ha megkapja az üzeneted, lehet, hogy mosolyog rajta egyet, de nem jelent számára semmit az egész, hiszen keresne, ha hiányoznál neki. De az is lehet, hogy ő is gyanakodni kezdene, valami akarsz tőle, ha pedig van barátnője, valószínűleg csak vitát szítasz közöttük.. És egyikük szemében sem leszel túl népszerű.

2010. dec. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Hm, én kuldtem a volt pasimnak kellemes karácsonyos e-mailt, de mi valamennyire tartjuk is a kapcsolatot. Egyetemen néha osszefutunk, szuletésnap-névnap sms, ha kérdésem van a sulival kapcsolatban akkor ot kérdezem meg. Amúgy sokkal jobban elvagyunk egymással most, mint mikor egyutt voltunk, az a szakítás még mindig fájó pontom.
2010. dec. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!