Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Írjak a volt pasimnak karácson...

Írjak a volt pasimnak karácsonyi és újévi üdvözlőlapot?

Figyelt kérdés
Rövid kalandunk volt anno,egy éve,én szerelmes voltam belé,de neki volt valakije.Ezért nem lehetett több. Tegnap karácsony este nagyon erősen éreztem hogy hiányzik, még mindig....szerintetek?
2010. dec. 25. 18:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne. Írj nekem! Ha ismernél én is hiányoznék.
2010. dec. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem írok soha a volt barátomnak. Nem is tartjuk a kapcsolatot. 2 éve nem beszéltünk. Felesleges... :)
2010. dec. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Kokas Lajos ***** válasza:
Nekem jól esett volna egy üdvözlet, egyik, másik exemtől, mivel magányosan töltöm a karácsonyt. Persze nem mindegyiktől venném szívesen. Tedd meg, ha igaznak érzed! Sokkal jobb egy felesleges SMS, mint egy ki nem mondott jókívánság!
2010. dec. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
én küldtem neki, plusz meg is kérdeztem, hogy milyen volt?
2010. dec. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
55%
Es miért nem ir õ neked,szerintem megalàzó lenne részedrõl,fõleg ha nem vàlaszolna vissza!
2010. dec. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

ő a családjával tölti a karácsonyt...:((((

épp ezért nem akarom hogy azt higgye be akarok kavarni,ezt semmiképp sem akarom!!

csak tudatni szeretném vele, hogy még mindig gondolok rá...

egyébként nem tartjuk a kapcsolatot

2010. dec. 25. 18:45
 7/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ne. Csak akkor a tisztán barátiak az érzéseid az irányába. Főleg, ha van valakije. Esetleg egy rövid, Boldog Karácsonyt! - üzenetet.

Az én férjemnek is küldözgetett a volt barátnője sms-eket tavaly Karácsonykor, aki még szerette volna visszaszerezni, pedig nekik is csak egy-két kapcsolatuk volt és a párom csak kedvelte, nem volt igazán szerelmes. Akkor jöttek az sms-ek, mikor éppen nem voltam itthon. Persze a párom elmesélte. Én a hátam közepére sem kívántam a lányt, a páromnak meg kellemetlen volt, mert nem igazán értette, mi a francnak kell az ilyen barátságot erőltetni?

2010. dec. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

"egy-két hónapos kapcsolatuk volt"

Ezt jól elhadartam, bocsi! :)

2010. dec. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem nem "kell"küldeni lapot ha már vége a kapcsolatotoknak!

De ez "csak"az én véleményem!

Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Kivánok neked!!!:-)

2010. dec. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Sztem ne, Abban az esetben lenne sztem jó döntés, ha egyébként is jóban lennétek/tartanátok a kapcsolatot...
2010. dec. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!