Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni egy ilyen...

Mit lehet tenni egy ilyen troll tesóval?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet,hogy a bátyám teljesen úgy viselkedik mint a netes trollok: mindig elrontja mindenki örömét :( Ez a második karácsonya a családnak hogy mindenkiben benne van a tüske,hogy a bátyám lesz@rja a családot,ki se jön a szobájából,annyit se mond boldog karácsonyt. Idén kerek-perec megmondta hogy hagyjuk békén,főleg a nővérem.


De egész évben ilyen,nincs nője (pedig 31 éves),nincsenek haverjai,egyedül a gépének meg a tőzsdézésnek él. Dolgozni eljár itthonról,de ennyi. Segíteni nem segít semmit,kritizálja anyám főztjét,és nagyon sokszor paraszt velünk.


A szüleim nem csinálnak semmit,csak tűrnek. Az idősebb nővérem külföldön él szóval neki nincs befolyása a dologba,a fiatalabb nővérem próbál tenni valamit az ügyben,de ő se ér el sokat. Én meg még fiatal vagyok,rám pláne nem hallgatnak:(


És a legszomorúbb az hogy találtam 6-7 éves képeket mikor mindenki együtt ökörködött,bontottuk az ajándékokat a fa alatt vagy grilleztünk szülinapokon. Összeszorult a szívem mikor eszembe jutott hogy mi maradt belőlünk:(


16/L


2010. dec. 25. 11:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
meg se érdemel titeket
2010. dec. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Depis, de addig mig ra nem jon, hogy segitsegre van szuksege, addig nem tudsz mit csinalni.
2010. dec. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ő egy elkeseredett, magábaforduló, depressziós egyén. Szerezzetek neki nőt, vagy küldjétek pszichológushoz.
2010. dec. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
63%
Akkor ne foglalkozzatok vele, ejtsétek le. tudom csúnya ilyet mondani karácsonykor de amilyen a mosdó olyan a törölköző-alapon vélekedek. Én szüleid helyében megmondanám neki hogyha nem tetszik akkor egyen mást vagy főzzön magának. Majd később rájön menynire elcseszte az életét, éshogy nincs családja...ennyi.
2010. dec. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
elég baj az neki, hogy 31 évesen még a szüleivel él.
2010. dec. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Mi is itt tartunk tesómmal hogy hagyjuk a francba,nem foglalkozunk vele. De a testvérünk,nem tudunk nem törődni vele. Mindenkinek fáj az hogy szanaszét van szaggatva a család,főleg a szüleinket őrli ez fel.
2010. dec. 25. 12:09
 7/14 anonim ***** válasza:
68%
Kezdjél wowon te is egy Troll karit és hívjad Duelezni
2010. dec. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Volt trollom,rogue,de undead disc-shadow papra cseréltem :P
2010. dec. 25. 12:23
 9/14 anonim ***** válasza:
52%
Azért veled sincs minden rendben ha 16 éves lány létedre wowozol :P
2010. dec. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Persze ha 16 éves FIÚ lennék akkor normális lenne:D Van pasim,haverjaim,jó tanuló vagyok és művész-palánta ráadásul viszket a talpam hogy mehessek fesztiválokra. Egy kis wowozás nem árt meg:D
2010. dec. 25. 12:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!