Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek a férjemnek? Meg...

Mit vegyek a férjemnek? Meg beszéltük, hogy nem veszünk semmit mert már meg kaptuk a hónap közepén, de ő most még is vett, nekem meg van fél órám rá.

Figyelt kérdés
2010. dec. 24. 11:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Gyorsan gondold végig, hogy mire lehet szüksége vagy minek örülne. Pl. a pénztárcák elég hamar kopnak, szakadnak, örülne talán egy új bőrpénztárcának - a Deichmanban már 2ezer forintért is nagyon szépek vannak. Nem bolyhosodott ki a sapkája, sálja? Vagy nem kopott már az otthoni papucsa? Vegyél neki szép újat. Mi a hobbija? Menj el a könyvesboltba és keress a hobbijáról szóló könyvet, ami nincs még meg neki. Most hirtelen ennyi jutott az eszembe, de majd jönnek mások más ötletekkel.

Boldog Karácsonyt!

2010. dec. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
52%
Szia! Jó öteletet adott az első válaszoló is, de nekem az jutott eszembe, hogy tegnap hívtam az Arena Plázás CundA-t(bocs, hogy így írom le), és ma ők 2-ig nyitva vannak, akkor gondolom, a többi üzlet is nyitva van kettőig. Szóval vehetnél ajándékutalványt pl.vmlyik ruhaüzletben, ahova jár a férjed! Kellemes karácsonyi ünnepeket kívánok! Szia! Ja, és ha bp-i vagy, taxival hamarabb odaérsz, csakhogy be ne zárjon, mert Bkv-val lassabban érnél oda és már háromnegyed 12van. Sok sikert!
2010. dec. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!