Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről?

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
1éves kapcsolatban nem együtt tölteni a szent estét,az egyik fél inkább a szüleivel és a gyerekével tölti.A szent este ennyire bizalmas dolog lenne?
2010. dec. 24. 02:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez most komoly?? Ha ezt veled teszi a párod, én rohadtul sajnállak :S
2010. dec. 24. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A karácsony, (mint tudjuk) a szeretet ünnepe és mint olyan a családhoz kötődik...

Én már több, mint tíz éve élek együtt a párommal, de szenteste én is felmegyek anyámhoz és ott leszek nála (pedig nem is annyira vagyok karácsony fan).

Mert ő egyedül lenne, ha nem mennék fel hozzá.

A párom a saját gyerekeivel lesz.

Mivel együtt élünk, természetesen hazajövök éjszakára, így tulajdonképpen két helyen is leszek.

A kérdésedből arra következtetek, hogy azért már ti is felnőttek vagytok, hiszen a párodnak gyereke(i) is van(nak). Nyilvánvaló, hogy velük akarja tölteni ezt az estét, de ne felejtsd el, hogy az év nagyrészében mégis csak veled van. A gyerekeknek most sokkal nagyobb szükségük van rá, mint neked!

"Engedd" őt el és gondolj arra, hogy milyen jó apa, és egyszer talán ha nektek is lesz saját gyereketek, akkor biztos lehetsz benne, hogy róla is gondoskodni fog.


Ellenben felmerül a kérdés, hogy TE miért nem kíséred el őt a szüleihez?


Kellemes ünnepeket kívánok!

2010. dec. 24. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
mi is külön élünk a férjemmel, de a szentestét mégis nálunk tölti. (két gyerekünk van) Hiába volt ez az ő döntése, a barátnője mégis őrjöng, és engem okol..
2010. dec. 24. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi külön töltjük a szent estét, mindenki a "saját" családjával. Több mint 2 éve vagyunk együtt. Nálunk ez soha nem okozott problémát, az elején így beszéltük meg, és mindketten így láttuk jónak.
2010. dec. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy éves kapcsolat még semmi, nem bántásból, de tényleg. Nekünk, amíg össze nem házasodtunk, eszünkbe sem jutott együtt tölteni a szentestét. Onnantól már összetartoztunk, elmentünk mindkettőnk szüleihez, most pedig, hogy baba is van, már külön vagyunk.

A szenteste a családé, akármilyen nehéz néha. Pláne, ha az egyiknek gyerekei is vannak.

2010. dec. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nekem anyukám meg se engedi h szent este elmenjek itthonról(jó az éjféli misére el szoktunk menni barátommal,de utánna egyből haza). Azt mondja h nem illik ilyenkor a másiknál zavarkoldni,hisz készülődés van,meg a szent este a családé. aztán karácsony egyik napján én vagyok a barátom és a családjánál,másnap meg ő nálunk.

4 éve vagyunk együtt.

20/L 24/F

2010. dec. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Amúgy se tudunk sokat együtt lenni,de oké,akkor a szent este a családé.. De még az se jött szóba hogy mi lesz a másik 2napon...Ez viszont már elgondolkodtató.
2010. dec. 24. 15:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!