Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ciki ha tesóm barátnője...

Az ciki ha tesóm barátnője 19L vesz nekem ajándékot de én neki nem 14L?

Figyelt kérdés
2010. dec. 23. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

nem...gondolom a lány már rendelkezik keresettel. te pedig még kiskorú vagy, senki sem várja el tőled, hogy költs vagy bármi.

Köszönöd meg neki és adj neki puszit:) és bármi is lesz az örülj neki:)

boldog karit

2010. dec. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Tinker Bell ***** válasza:
68%
Igen ciki! Szerintem készíts neki valami szépet! Teamécsestartót, vagy süss aprósüteményt, vegyél egy szép karácsonyi fém dobozt és azt add. Mindenképpen adj neki valamit, az érték nem számít!
2010. dec. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2010. dec. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
nem ciki, de ha van rá mód vmi kis aprósággal kedveskedhetsz neki.
2010. dec. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%

"Igen ciki! Szerintem készíts neki valami szépet"


Semmi köze a testvére barátnőjéhez! A karácsony a családon belüli ajándékozásról szól!

2010. dec. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Tinker Bell ***** válasza:
85%

Ha van köze hozzá, ha nincs, a csaj akkor is ad neki ajándékot amit illik viszonozni!

Nyilván önmagától nem adna neki, de így elég kellemetlen!

2010. dec. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Esetleg ha szeretsz/tudsz sütni, valami kis apróságot csinálhatsz, vagy valamit kézműveskedhetsz, de tényleg nem fontos. Én 15 vagyok de a szüleim szabályosan le fognak ordítani, "amiért a saját pénzemet költöttem, stb..". Szerintem a lány sem várja el, csak kedveskedni akar.
2010. dec. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én sem vettem soha senkinek, amíg nem volt keresetem, és nem is várták el tőlem.

Szerintem ezt a tesód barátnője is felfogja.

Ha a szüleid vettek a lánynak valamit, akkor azt szerintem add át velük együtt.

2010. dec. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!