Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Magányos még valaki rajtam kívül?

Magányos még valaki rajtam kívül?

Figyelt kérdés
Úgy érzem életem eddigi legszomorúbb és legmagányosabb karácsonya vár rám. Nem lehetek együtt a szerelmemmel mert anyámék titják tőlem (mert idősebb nálam) és ez pokoli rosz. Irigykedve nézem a boldog szerelmespárokat, itthon a két nővéremnek is van barátja a barátnőm is nagyon boldog a mostani barátjával. Csak én vagyok ilyen szerencsétlen. Szomorú még itt valaki rajtam kívül?
2010. dec. 23. 18:28
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
A barátom öt napja szakított velem, pedig nagyon szeretjük egymást, de vannak okok, amik miatt nem lehetünk együtt.Az első napokat végigsírtam, most pedig próbálom lefoglalni magam, csomagolok, takarítok, pakolászok, és azzal győzködöm magam, hogy 21 éves vagyok, úrrá kell lennem a fájdalmon, leszek én még boldog! Nagyon nehéz, és nyelem a könnyeimet sokszor, de ilyen fiatalon nem temethetem el magam, magammal szúrok ki! Karácsony van! Próbáld magad lefoglalni, légy a családoddal, engedd hogy szeressenek, és ha sírni kell, hát sírj, egyszer csak túl leszünk a nehezén! Kitartás! *egy másik magányos lány*
2010. dec. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

mondjuk én. van egy lány, de olyan mintha nem is lenne... nekem meg nem kell más, patt helyzet. így nem lesz túl vidám ez a karácsony sem...

23f

2010. dec. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

22:18-kor válaszoló 23F-nek:

Mintha magamat hallanám olyan idős koromban.

Én is futottam nagyon, több nő után is.

Majd te is megtanulod, hogy nem érdemes és jobb, ha elfelejted a 'csak ő kell' hozzáállást.

Keress mást, majd rájössz, hogy vannak sokkal szebb és normálisabb lányok, akiknek kellesz is.

2010. dec. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok hogy ennyien írtatok! Látom és tudom h nem én vagyok 1edül hasonló helyzetben! Már egy kicsit jobban érzem magam. Ha már itt tartunk: Boldog karácsonyt kívánok mindenkinek! Vigyázzatok magatokra!
2010. dec. 24. 11:02
 25/25 anonim ***** válasza:
2010. dec. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!