Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Magányos még valaki rajtam kívül?

Magányos még valaki rajtam kívül?

Figyelt kérdés
Úgy érzem életem eddigi legszomorúbb és legmagányosabb karácsonya vár rám. Nem lehetek együtt a szerelmemmel mert anyámék titják tőlem (mert idősebb nálam) és ez pokoli rosz. Irigykedve nézem a boldog szerelmespárokat, itthon a két nővéremnek is van barátja a barátnőm is nagyon boldog a mostani barátjával. Csak én vagyok ilyen szerencsétlen. Szomorú még itt valaki rajtam kívül?
2010. dec. 23. 18:28
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
És egyáltalán nem is találkozhattok?:(
2010. dec. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Én két éve és két hónapja vagyok együtt a barátommal, ennek ellenére iszonyúan magányosnak érzem magam:(

(a szüleid meg szégyelhetnék magukat, mert nemtudom most hogy lennének együtt ha őket is eltiltották volna egymástól)

2010. dec. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Amúgy apu nem ilyen.Csak nagyim(velünk lakik) Ő lehet elengedne, bár azt mondja, karácsonykor maradjak azért itthon.De én legszívesebben most elmennék és haza se jönnék csak jövőre.De azért nem vagyok bunkó. Remélem rendeződik az ügyetek.
2010. dec. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Amúgy Boldog Karácsonyt mindenkinek!

De azért kicsit várom, mert azt mondta barátom, készül nekem egy versel, amit holnap este fog felolvasni és majd ha megyek megkapom. Az ajándékommal.De olyan jó lenne, ha itt lenne:'(

hiányzik:(


És kérdező szurkolok, hogy megbékéljenek anyudék.

2010. dec. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Hah, csak titokban. K*rva jó mondhatom ez megy már egy éve. Sose fogom megérteni a szüleimet h miért kell így tönkretenni az életemet. Nem is ismerik csak ítélkeznek felette. Hiába mondtam el nekik 100x h gyáltalán nem rossz ember nem visz bele a rosszba sőt. Leszarják. Hát én meg őket.
2010. dec. 23. 19:00
 16/25 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy de ők sose fognak.
2010. dec. 23. 19:01
 17/25 anonim ***** válasza:

Nálunk is megy a szokásos családi idiótaság. Nekik mindig igazuk van, védik egymást, de én még jót ebben a családban nem mondtam. Ráadásnak még mandulagyulladásom is van, a tegnap éjjelt végigszenvedtem két hányással, és fájdalommal... Gondolom a mai éjszaka se lesz kivétel. Egyetlen jó pont az életemben a párom :) Ma itt volt velem, és jóvá tette a napom.


18/L

2010. dec. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Nemrég sétált ki az életemből, életem szerelme, a legcsodálatosabb ember, akit valaha ismertem... Sosem voltam még ilyen szomorú és magányos!! :'(
2010. dec. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Fel a fejjel, még fiatal vagy, előtted az élet, lesz még sok boldog karácsonyod. Ha máshogy nem, hát töltsétek együtt virtuálisan a karácsonyt, beszéljetek sokat telefonon, vagy az interneten.


20:47 -kor írónak:

Nem akarnék beleszólni, de nem ellentmondásos?:

"Nemrég sétált ki az életemből, életem szerelme, a legcsodálatosabb ember, akit valaha ismertem..."

Ha olyan csodálatos lett volna, akkor nem sétált volna ki az életedből. Még nagyon fiatal vagy és nő, jól tippelek?

2010. dec. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

21:35

Ez ennél bonyolultabb, de ezt most nem fogom leírni.

És annyira nem vagyok már fiatal sem.

2010. dec. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!