Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos a haragom? (Kérdésed...

Jogos a haragom? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Mondjátok azt is hogy ha nem, és kérek indokot is.

Az a helyzet van hogy a párom rettentő féltékeny olyannyira hogy tud jelszavakat, és belépeget!

Viszont szerinte nekem nincs okom annak lennem, de ma észrevettem hogy valami közösségi oldalon nőkre szavazz hogy ki a szép.

Nekem egyáltalán nincs okom??!!Nem tetszek neki??vagy mi a probléma??Ha én ezt tenném már rég kiakadna.

Nekem is rosszul esik, szerintetek mondjam neki vagy hallgassak inkább


2010. dec. 23. 14:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez nem megcsalás, de a bizalmatlansága annál nagyobb gond.
2010. dec. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miért tudja a te jelszavaidat? És te is tudod az övéit? Szerintem említsd meg ezeket a szavazós dolgokat... Egy csendes beszélgetést megér.
2010. dec. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Abszolut jogos a haragod!Mondd neki te is.Altalàban azok,akik féltékenyek,pontosan azért,mert õk nem jàrnak rendes uton,de ha a pàrja csinàlnà az màr nem tetszik nekik.
2010. dec. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Azért haragudni, hogy szavazásokon részt vesz, hogy ki szép, azért nem jogos a harag.

Ártalmatlan ügy.

De azért igenis jogos, hogy annyira nem bízik meg benned, hogy féltékeny, azért is joggal haragszol, hogy igazságtalan, azaz magának nagyobb kontroll enged meg feletted, mint amit neked enged maga felett.

Azért is jogos haragudnod, hogy a jelszavaidat tudja és a nevedben lépeget be helyekre.

Én a helyedben megváltoztatnám a jelszavakat, és felkérném arra, hogy igazságos legyen. Ha ő is szavazgathat, akkor téged is fogjon hosszabb pórázon.

2010. dec. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
csak azt nem tudom hogyan mondjam neki, hogy na figyelj csak kicsi szivem miért jelölgetsz lányokat hogy milyen szép, én nem vagyok rasszista de (cigány is van közte aki hasonlít a volt nőjére)
2010. dec. 23. 14:30
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát had szavazzon már arra akire akar, ezen kiakadni butaság. Viszont a személyes tered a tied, semmi köze a jelszavaidhoz. Szerencse, hogy a jelszavak megváltoztathatók, így tehetsz ellene ha akarsz.
2010. dec. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Alapból nem tudnék ilyen kapcsolatban élni, ahol ezzel foglalkoztok, nevetséges. Engem soha nem érdekelt kit nézeget a párom. Imádta a szomszéd csajt mert nagyok voltak a mellei (mondjuk kétlem, hogy fölözte az enyémeket :D) Engem választott, mert engem szeret, szóval ki a fenét érdekel? Vannak szép lányok a világon a férfiaknak meg szeme. Undorító dolog fennakadni olyanon, hogy mást néz. Ő is ellenőrizget téged, áhh, én nem tudnék így élni..ami az enyém az az enyém, és ezt mindenki tartsa tiszteletben.
2010. dec. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha te kiakadsz azon, hogy szavaz akkor megérdemled, hogy ő meg kémkedjen utánad mert egyformán borzalmasak vagytok.
2010. dec. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
At én párom is nagyon féltékeny. Már kezd idegesiteni.
2010. dec. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem jogos.

De ez még mind semmi. Egy korábbi nőm amellett, hogy együtt éltünk, társkeresőkön hirdette magát, amikor rákérdeztem, mindig azt mondta, hogy csak féltékennyé akar tenni. De egyszer megelégeltem és megszidtam miatta, fenyegettem, hogy otthagyom. De amit ezért tőle és a paraszt apjától kellett hallgatnom, azért más úgy rúgta volna ki, hogy a lába sem éri a földet. Egyszer azután valahogy kiderült, hogy félrekufircolt, na akkor elzavartam a fenébe, a poén az, hogy megint én lettem a rossznak beállítva, de ez akkor már nem tudott érdekelni.

Szerintem az ilyen cirkuszokat ne várd meg, inkább szedd a sátorfádat, főleg, mert a párod ilyen kétszínű. Soha nem bízhatsz meg benne. Keress és találsz jobbat.

2010. dec. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!