Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok örülni a kézzel...

Nem tudok örülni a kézzel készített ajándékoknak és az olcsó tárgyaknak. Nagyon gáz?

Figyelt kérdés
2010. dec. 23. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon.
2010. dec. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%

Őszintén szólva ha valóban használhatatlan dolgokat kapsz akkor valahol érthető ha nem őszinte az örömöd.

Én is sokszor kézzel készítek ajándékot, de én mindig figyelek rá, hogy hasznos holmi legyen, ne egy újabb kacat.

2010. dec. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Hát attól függ, mi az, és kitől kapod. Ha a három éves kisfiam a bölcsiben készít nekem egy papírdíszt, annak mérhetetlenül örülök, pedig ugye haszna nincs, viszont az ő kis keze munkája. De ha egy rokontól, akivel nem is vagyok közeli viszonyban, kapok egy mittudomén mit, amit tényleg nem lehet használni, "csak" egy kis csecsebecse, ahhoz jó képet vágok, de amúgy megy be a szekrénybe. Akkor már jobban örülnék egy doboz bonbonnak, az legalább finom :) Azt nem mondom, hogy ne adjon semmit, hiszen ha együtt van a nagyobb család, és mindenki mindenkit megajándékoz, akkor így illik, nem mintha én elvárnám, csak nyilván ha az illető nem adna semmit, akkor ő érezné magát kellemetlenül. De lehet kézzel készült ajándékból is olyat csinálni, ami használható, van benne fantázia vagy ilyesmi.
2010. dec. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%

Igen, ahogy az utolsó írja. Mikor kicsi volt a húgom, ő is mindig rajzolt nekem, és még mindig megvannak a rajzai.

Nekem nem számít, ha olcsó, csak tetszen és legyen hasznos. De az ilyen randa fából készült állatos asztali díszektől megőrülök.

Tudom, milyen ajándékot készíteni, mert én ékszereket szoktam csinálni. Van, amikor megkérnek, hogy ilyen meg olyan legyen, és az úgy jó, nem úgy, hogy én megálmodom, hogy valakinek mi tetszik.

Tehát ha valaki kreatív és ismer, akkor általában jó ajcsit ad. De ezek az emberek tudják, hogy ilyen kacatok nem kellenek.

2010. dec. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tudod elleplezni elég élethű művigyorral, akkor az.

Én sem szeretem őket. Még egy újabb kacat... Az olcsó tárgy is lehet jó, ha az ízlésem szerint való, és nem csak az első dolog, ami a keze ügyébe akadt. Kézzel készített: szintén. Csecsebecsék és mütyürök, giccs, amit sehová sem tudok tenni. Nem kell.

2010. dec. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!