Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, nagyon zavar a...

Mit tegyek, nagyon zavar a piszkálódásuk?

Figyelt kérdés
Eddig soha nem volt barátom, de a szüleim valahogy mindig rájöttek, hogy ki tetszik nekem. Minden nap piszkáltak vele, nagyon idegesített. Nem mertem járni senkivel, mert tudtam, hogy tuti kikészülnék azon, hogy röhögnek rajtam, meg szekálnának. Most 1 hete van barátom, és nagyon szeretem és ő is engem. Nagyon rendes fiú, gitározik, nagyon udvarias, kedves, és bújós :) Nagyon nehéz ilyen fiút találni. Nem szóltam nevelőapumnak, h van barátom, mert ő a főpiszkálódó, és mikor 3 napja rájött, teljesen megsértődött, azóta meg folyamatosan piszkál, h kis szerelmes, meg azért ilyen hülye mert szerelmes stbstb... engem nagyon zavar, és hiába kérem, h hagyja abba, csak vigyorog a képembe, és folytatja... 17/L
2010. dec. 23. 08:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
Szólj be hisz nem csak a nevelőapád, én a helyedbe úgy leoltanám megmondanám neki hogy ő senki nekem, még rokon sem szóval ne szóljon bele az én életembe... Az biztos hatásos lesz... Tartsa magát.. mert ő neked senkid... 17L
2010. dec. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondtad már neki, hogy zavar, vagy csak annyit, hogy hagyja abba? Mondhatnád ezt: "Figyelj, engem nagyon zavar, hogy állandóan piszkálsz emiatt. Így nem tudok boldog lenni, pedig (szerintem) te is ezt akarod." Próbáld ki és majd írd meg, hogy mit szólt hozzá.
2010. dec. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem poénból csinálják, nem kellene ezen kattognod! Tény, hogy gyerekes dolog, de az még gyerekesebb, hogy ilyen vagy miatta.
2010. dec. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

hülyéskednek.... de hogy te meg ilyenen kiakadol...

én szarnák rá nagyívbe :D

2010. dec. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szüleim ugyanezt csinálták, viccelődésnek szánták, de én se vettem annak. Egyszer eldurrant az agyam és kicsit alpáribb stílusban részleteztem, hogy miket tudnék még csinálni a fiúkkal, ha ennyire kíváncsiak rá. Leesett az álluk és menekültek, hogy ennyire nem kíváncsiak rá. Utána abban maradtunk, hogy ha ők nem piszkálnak, én se terítem a szaftos részleteket.
2010. dec. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Szépen megkértem, h ne csinálja, mert nagyon zavar. csak azért is folytatja... :(
2010. dec. 23. 10:51
 7/12 Snapette ***** válasza:
Szerintem menj elébe a piszkálódásnak: mikor azt mondja, hogy azért vagy ilyen "hülye", mert szerelemes vagy, mondd, hogy "irigyled, mi?". Mindenre lehet valami jó választ adni. "Hát igen, akik fölött eljárt az idő, már nem nagyon szerelemesednek". "Savanyú a szőlő??" Poénkodj vissza, hiszen ha látja, hogy zavar, akkor mindig is fogja fegyverként használni, mert működik, mert hagyod, hogy működjön. Simán mosolyogj rajta, és nevesd ki, mikor piszkálni akar. Millió dolgot lehet mondani: -mi van, olyan rég voltál szerelmes, ha egyáltalán voltál, hogy már nem is emlékszel, milyen?? -hát igen, egyes férfiak szerencsésebbek mint mások, stbstb.
2010. dec. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem banthatod meg ugy, hogy azt mondod neki, hogy senkid, meg csak rokonod sem, mivel anyukad elettarsa es ha ok boldogak akkor csak valaki, az az ember aki boldogga teszi a szamodra legfontosabb elolenyt a foldon..

Szerintem probald te is visszaszivatni, pl a ha mondd valami butasagot akkor nevess rajta, utanna gyakrabban emlegesd es ha megmondja, hogy fejezd be te azt mondod " ha te is befejezed"

2010. dec. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
és ha azt mondod neki, hogy a heccelés miatt nem tudsz tiszta szívedből boldog lenni és örülni, hogy szerelmes vagy?
2010. dec. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz velük, majd abba hagyják.

17/L vagyok, kb 2-3 éve apu engem is mindig piszkált, hogy mikor lesz már barátom, mikor visz már el egy fiú fagyozni meg egyéb hülyességek...

1,5 éve lett egy barátom:)))Azóta is együtt vagyunk, és nagyon örülnek neki. Néha még most is hülyéskedik ilyen jaj gyerekszerelem meg mittomén dumával, de már nem veszem fel.:D

Tudom, hogy nehéz nem oda figyelni arra, amit mond, de próbálkozz.

2010. dec. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!