Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kilátástalan az életem....

Kilátástalan az életem. Mással is volt már ilyen?

Figyelt kérdés

Tönkrement egy hosszú kapcsolatom és iszonyatosan fáj. Úgy érzem, hogy elveszítettem a másik felem. Azóta van új barátom, akivel ha együtt vagyunk, akkor jól érzem magam, de egyébként nem igazán.

A családomban is sok a probléma. Úgy érzem, hogy semmiben sem számíthatok rájuk. Leírhatatlan, hogy mennyi fájdalmat okoztak nekem a szüleim életem során. Alig kaptam szeretetet tőlük.

A főiskolát lassan befejezem, de kilátástalan hogy munkát kapjak vele. Nincs is már erőm tanulni.

Már ki sem mozdulok a szobámból. Nem lelem örömem semmiben. Ti hogyan tudtatok továbblépni?


2010. dec. 22. 16:14
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Valakinek még barátja sincs, se családja. Ja, és esélye sem arra, hogy főiskolára járjon.Ezek után mérd fel a saját helyzeted.
2010. dec. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
sosincs olyan hogy kilátástalan, mindig lesz valami :)
2010. dec. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

magad alatt vagy,ez természetes.

De gondolj bele,van aki afrikában éhezik,és kínozzák,suliba sem járhat!!

Gondold végig,miben vagy tehetséges,és lépj!

2010. dec. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Jah, én is voltam így. Menj emberek közé, találj olyan elfoglaltságot, ami hasznos és leköt. Nagyon fontos a rendszeres testmozgás, sport is: enyhíti a mindennapi stressz okozta feszültséget. Ha úgy érzed, elmehetsz pszichológushoz is, talán segít.
2010. dec. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az senkit nem vígasztal, hogy másnak rosszabb! Tudom, hogy éheznek Afrikában, mégsem hagyna hidegen egy szakítás engem se.

Hogy mit tegyél, nagyjából az utolsóval értek egyet. Kezdd el lekötni magad, a kisebb örömök lassan eljuttatnak egy pozitívabb hozzáállásig, ami nagyon fontos ilyen helyzetben. És remélem beleszeretsz a barátodba! Minden jót!

2010. dec. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Miért itt vársz választ, láthatod, hogy ez már az utolsó lépés. Itt maximum olyan választ kaphatsz, hogy lépj, és akkor nyersz, vagy Afrikában éheznek, ezért neked automatikusan semmi bajod nem lehet.

Akinek ilyen problémája van, az tudja is a választ, csak előtte még hasztalan erőfeszitést tesz azért, hogy azt letagadja maga előtt. Ha már készen állsz arra, hogy beismerd magad előtt is, mit kellene tenned, akkor megteszed.

2010. dec. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ismeros erzesek.. nekem is rengeteg fajdalmat okoztak/nak a szuleim.. en is elveszitettem mar sok fontos embert es nekem is vannak olyan napjaim, hogy legszivesebben elasnam magam es csak sirnak az egyre jobban felgyulemlo fajdalomtol..
2010. dec. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!