Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudok tenni az ellen valamit,...

Tudok tenni az ellen valamit, hogy a gyermekem ne legyen kitéve DNS vizsgálatnak?

Figyelt kérdés

A volt párom azt akarja, hogy csináltassuk meg a gyereken a DNS vizsgálatot, és utána elveszi tőlem.

Ilyen esetben tud valamit egy anya tenni?


2008. jan. 19. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Azert az nem csak ugy mukodik, hogy o fogja es elveszi az Edesanyjatol a gyermeket!!!!

Azt nem tudom tudsz-e tenni valamit a DNS vizsgalat ellen miutan az apanak joga van ahoz, hogy biztos legyen abban, hogy o a gyermek apja aki utan ugye joesetben gyermektartast fizet. - Ha nem fizet es a gyermek az ove megnagyobb kakiban van.

Nyugi! Nem veheti csak ugy el a gyermeked toled!

2008. jan. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Akár dns vizsgálatot akar, akár elvenni a gyermeket, azt jogszerűen csak Bíróság útján teheti. Mindez elég sok pénzbe kerül.
2008. jan. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi,ez nem úgy megy,h én most megyek és elveszem..vagy ha így szeretné,akkor csíkos ruci meg rácsos szoba jár érte.

Az,h megcsinálnak egy DNS vizsgálatot az nem azt jelenti,h megkapja.Hanem ha övé a gyerek,és magához szeretné,akkor indít egy gyermekelhelyezési pert.Ha van munkád,kereseted,és tudod biztosítani a gyermekednek a szükséges minimumot,akkor a gyermeket nálad helyezik el,hacsak a gyerek nem akar az apjához menni,de ha jól sejtem kicsi még.Ekkor az apa kérheti a láthatást,ami két hetente péntektől vasárnapig tart,és ha 50km-en belül laktok,akkor neki kell fizetni az utiköltséget is.Ha annál távolabbra költöztök idő közben akkor neked.Plusz fizetnie kell a gyerektertást,ami a fizetésének olyan 20%-a szokott lenni,de ettől közös megegyezésre el lehet térni.

Az én szüleim elváltak,és tapasztalatból mondom,h nem egy szép procedúra.Mindemellett amai napig marják egymást 16 éves dolgokon,és most éppen azon meg a huzavona,h az esküvőm idejére hajlandóak legyen elviselni egymást.Életem leendő legboldogabb napját készülnek tönkre tenni.Szerintem jól gondold meg,h milyen viszonyt alakítasz ki az exeddel,hidd el,elég szar a gyereknek,ha az ősök a másik ellen hangolják,és a kegyeiért marakodnak...

2008. jan. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!