Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet éreztetni egy...

Hogy lehet éreztetni egy férfival hogy felnézzünk rá?

Figyelt kérdés

egyre többet hallom ezt a férfiaktól.. "nem nézz fel rám a barátnőm!" az én párom is néha el ejti.. hogy jól esne neki.

de hogyan nyilvánul ez meg?

pl. ha elromlik valami akkor nem azonnal szerelőt hivok. hanem feltételezem szegényről h megtudja csinálni?


a férfiúi hiúság után érdeklődnék leginkább :) férfiaktól :D


előre is köszönöm a válaszokat!


2010. dec. 21. 14:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nő vagyok, de elmondom, hogy én hogy éreztetem a férjemmel, hogy felnézek rá.

(mondjuk sokkal kisebb is vagyok, így eleve felnézek XD)

Elismerem őt, többször megdícsérem, persze nem ok nélkül, üres dícséreteket osztogatok. Adok a véleményére. Kb. ilyesmi...

2010. dec. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
kikérem a véleményét, vagy pl megkérem, h csináljon rántottát, mert "annyival jobban megy neki":) olyankor mindig pöffeszkedik:D
2010. dec. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én eléggé forró fejű,akaratos,önfejű vagyok.Partenereim is általában eléggé hozzám hasonlóak voltak.Amikor megismertem a férjemet,2 hét után tudtam,hogy nekem Ő kell,Ő lesz életem párja,mert Ő higgadt,nyugodt,megfontolt,és mindig jó döntéseket hoz.Nagyon sokat tanultam tőle 13 év alatt,Ő az egyetlen ember akinek szinte mindig megfogadom a tanácsát,kikérem a véleményét,jól átgondolom amit mondd,és már nem rohanok fejjel a falnak.Én ezt értelmezem úgy,hogy felnézek rá.
2010. dec. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
OFF. Második hozzászóláson jót nevettem :D
2010. dec. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nézd nem szégyen 1ikőtök szemében sem ha elb*szódik vmi és szakembert hívtok. Attól h a szerelő aki kijön férfi Ő ezért tanult ehhez ért.

Nem biztos h a palid ért hozzá.


Van akire tényleg nem lehet felnézni. Az ne is várja el.

Rám annyiban lehet felnézni h értek a szám. gépekhez így ebben otthon vagyok. Meg kevés műszaki dologban.

De én nem sértődnék meg ha mondjuk hűtőgép szerelőt kéne hívnom.

18/F

2010. dec. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Például dicsérgesd.


Felnézek rád, mert olyan okos vagy, tőled bármit kérdezek mindenre tudsz válaszolni, annyira örülök hogy veled lehetek, és meg sem érdemlem azt a sok kedvességet amit kapok tőled. Rájöttem hogy milyen sokat teszel értem és ezt nagyon becsülöm benned. Nem is tudom hogy háláljam meg ezt a sok kedvességet. Meg annyira jó hogy nem csalsz meg úgy mint sok más férfi a barátnőjét, te jobb vagy a világ összes pasijánál.

2010. dec. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem ismerem a pasidat hogy ő miben jó, de amiben jó azt érdemes dicsérgetni hogy nőjön a mája.


Pl felnézek rád mert olyan kreatív vagy, vagy mert olyan jól értesz a számítógéphez, vagy mert olyan kitartó vagy a munkádban, vagy mert tudsz németül, vagy mert... hát lehet bármi :)

2010. dec. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem ez több ennél.

Először is, felnézni valakire, mert ért a számítógéphez? Ez nem ilyen gyakorlatias dolog. Azért nézünk fel valakire, mert vonz benne egy tulajdonság. Pl. határozottság, türelem. Ezt nem lehet csak így, hogy na, akkor mától felnézek rád. Ez vagy van, vagy nincs. Ha felnézel rá, érzi.


Másrészt meg, feminista vagyok, de milyen világ ez már, hogy a pasik olyan mimózalelkűek, hogy udvarolni kell nekik! Na, én pont akkor nézek fel egy férfira, ha van annyira magabiztos, hogy nem kell folyton a buksiját simogatni.

2010. dec. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A férjem azt mondja mindig, hogy látja a szememben, hogy felnézek rá. Egy egy nézésemről süt állítólag. És ő ezt imádja, meg persze dicsérni is szoktam ha valamit jól csinál. Összességében igaza van, hisz büszke vagyok rá, nagyon jó embernek tartom. De ez kölcsönös.
2010. dec. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kérj segítséget tőle, vagy tanácsot, magyarázzon meg ezt-azt, és lepődj meg, hogy milyen tökéletes.
2010. dec. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!