Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem érti meg h nem 1 az...

Miért nem érti meg h nem 1 az életfelfogásunk?

Figyelt kérdés

Haverom aki 21éves, már 3hete kb felhozza néha h mikor megyek már kocsmázni vele, meg a felszedett k*rvájával.

Kezdődött ott h a meglévő kapcsolata mellett felszedett még 1 idióta kis szutykot, és dicsekszik nekem h nála alszik, meg mennek inni. Mondom magamba ki a sz*r kíváncsi rá.

Ha meg kibúvókat keresek rögtön azzal jön, nem tudom mi az élet. Ebből nem is kérek még csak ízelítőt se amit ő csinál.

Kocsmától meg 1enesen írtózom, mert másfél éve történt h óvatlan pillanatban vki combon szúrt eléggé, és el is tűnt aki megszúrt.

Lassan ott vagyok h elhajtom a francba mert idegesítő


Nektek van értetlen ismerősötök, akik hasonlóak az én haveromhoz?

18/F


2010. dec. 21. 13:56
 1/8 anonim ***** válasza:
miért is vagytok haverok?
2010. dec. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ő lépett felém, az első félévben normális volt szóba sem hozta a nő ügyeket

Engem sem piszkált h van-e már vkim

Erre most bevan dilizve


Barátságtól nagyon messze állunk mert csak suliban látom. Láthatnám sulin kívül is de nem vagyok a fejére kíváncsi már meguntam.

2010. dec. 21. 14:05
 3/8 anonim ***** válasza:
hát nem tudom, kinek mi a haver, nekem biztosan nem az, aki lazán lekrvázza/szutykozza a barátnőmet. hajtsd el a francba, mindketten jobban jártok.
2010. dec. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nah mielőtt jönne h irigy vagyok, szólok h mire lennék irigy?

H felszedte a nőt azt 1hét után már sz*pta meg b*szatta magát? Erre kéne irigynek lennem?


A kérdésem arra akar kitérni h miért nem érti meg célzásokból se h nem vagyok arra kíváncsi ahogy nyalják 1mást előttem?


Ennél jobban nem tudom körbe írni remélem értitek.

2010. dec. 21. 14:11
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem vagy rá kiváncsi - nem kell haverkodni

Tök más az életfelfogásotok - nem kell haverkodni


Nem mindegy hogy másoknak van e ilyen "haverja" ?

Neked ez nem tetszik és az a lényeg

2010. dec. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"miért nem érti meg célzásokból se "

Ne célozgass hanem mond meg neki hogy mi a helyzet.

2010. dec. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Rajtam nem múlik h lekopjon, sose keresem se msn-en se suliban.
2010. dec. 21. 14:21
 8/8 anonim ***** válasza:

én lány vagyok de van egy ugyan ilyen barátnőm. vagyis volt mert már nem az. össze kéne zárni őket.

dettó ezt csinálta. dicsekedett hogy egy nap hányan b*szták meg. meg hogy " jahj tegnap olyan jól beb*sztam " és még lehetne sorolni.

egy ideig elhallgattam meg minden de aztán kezdtem besokalni és ott hagytam. meg egy ideig hivogatott is meg a barátaimat kérdezte hogy mi bajom van vele és aztán elkaptam a suliba és megmondtam neki hogy ez így nem jó meg stb.

szerintem mond meg neki.. könnyebb lesz.

17l.

2010. dec. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!