Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek igaza van?

Szerintetek igaza van?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel kb 3 és fél éve vagyunk jóban.Egy helyen dolgozunk,így minden napos volt a kapcsolat közöttünk.Múlt héten szült,végig vele voltam a 9 hónap alatt,minden nap hívtam,ha gond volt többször is,mert aggódtam értük és volt, hogy (legtöbbször) ő csörgetett meg,hogy hívjam vissza,mert unatkozott vagy beszélni akart valakivel ha baj volt.Amikor megszületett a kisbabája,minden nap mentem hozzájuk,ő hívott, hogy első nap is menjek már be,mert segítségre lenne szüksége,nem boldogult egyedül,amikor a párja hazament pihenni.Szombaton haza engedték őket,a hétvégén nem hívtam,gondoltam kell a nyugalom nekik.Tegnap rácsörögtem, hogy érdeklődjek felőlük,kipanaszkodta magát,aztán azt mondta innentől kezdve ne hívogassam gyakran,mert nincs ideje percekig cseverészni velem.Számomra teljesen egyértelmű, hogy más lett az élete,gondolhatja, hogy nem várom el, hogy napi szinten tárgyaljuk ki hosszú órákig a dolgokat.De azért szerintem pár naponta belefér, hogy felhívjam,megbeszéljük,ki hogy van stb.Miért kellett lekoptatni?Vagy én vagyok az önző?
2010. dec. 21. 10:18
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
aszik=eszik
2010. dec. 21. 10:57
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem reagálja túl a kérdező. Szülés előtt bezzeg jól jött, hogy folyamatosan átmegy és körbeugrálja.


Mostmár nem unatkozik (mivel megvan a gyerek), így nem olyan fontos a barátnő sem...


Azt pedig ne mondja senki, hogy gyerek mellett sincs az embernek 5-10 nyugodt perce.

2010. dec. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Így ebben a formában ez tényleg bántó. Talán inkább úgy kellett volna mondania , hogy ne haragudj, ha esetleg nem veszem fel a telefon, de alig alszom, meg új nekem még a helyzet, és azt sem tudom hova kapjak...stb. De, ha lesz egy kis időm visszahívlak. Így nem lehetett volna zokonvenni. Lehet, hogy ő is másképp fogalmazott volna, ha kipihent. Adj neki egy kis időt.
2010. dec. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem volt valami kedves a barátnődtől. Főleg, hogy sokat segítettél neki. Érthető, ha kevés ideje van, de ezt nem így kellene lerendezni. Ha rosszkor hívod, egyszerűen megmondhatná, hogy pont nem ér rá, majd később beszéltek.
2010. dec. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!