Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek igaza van?

Szerintetek igaza van?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel kb 3 és fél éve vagyunk jóban.Egy helyen dolgozunk,így minden napos volt a kapcsolat közöttünk.Múlt héten szült,végig vele voltam a 9 hónap alatt,minden nap hívtam,ha gond volt többször is,mert aggódtam értük és volt, hogy (legtöbbször) ő csörgetett meg,hogy hívjam vissza,mert unatkozott vagy beszélni akart valakivel ha baj volt.Amikor megszületett a kisbabája,minden nap mentem hozzájuk,ő hívott, hogy első nap is menjek már be,mert segítségre lenne szüksége,nem boldogult egyedül,amikor a párja hazament pihenni.Szombaton haza engedték őket,a hétvégén nem hívtam,gondoltam kell a nyugalom nekik.Tegnap rácsörögtem, hogy érdeklődjek felőlük,kipanaszkodta magát,aztán azt mondta innentől kezdve ne hívogassam gyakran,mert nincs ideje percekig cseverészni velem.Számomra teljesen egyértelmű, hogy más lett az élete,gondolhatja, hogy nem várom el, hogy napi szinten tárgyaljuk ki hosszú órákig a dolgokat.De azért szerintem pár naponta belefér, hogy felhívjam,megbeszéljük,ki hogy van stb.Miért kellett lekoptatni?Vagy én vagyok az önző?
2010. dec. 21. 10:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Túlreagálod. Egy baba mellett aludni sem nagyon lesz ideje.
2010. dec. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Teljesen egyetértek az előttem szólóval. Egy kisbaba mellett telefonon cseverészgetni nem könnyű manőver. Szerintem szegény örül, ha kicsit foglalkozhat magával is és akkor nem biztos, hogy dumcsizni van kedve. Ilyen esetben a "gyermektelen" barátnőnek kell inkább alkalmazkodnia - szerintem.
2010. dec. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%

Csak azt mondta, hogy ne olyan gyakran.

Semmi kivetnivalót nem találok benne és te sem fogsz, ha majd megszülted az első gyerekedet :-)

2010. dec. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%

Lehet, hogy én a sértődősebbjéhez tartozom, de én bizony bevágtam volna a durcit. Te nem zavartad a baba születése után, természetes, hogy azért felhívod pár naponta, ha éppen nem alkalmas akkor nem veszi fel a telefont vagy visszahív később. De az, hogy "innentől kezdve ne hívogassam gyakran,mert nincs ideje percekig cseverészni velem" nálam kiverte volna a biztosítékot.

Persze van igazság a mondatban, de azért mégse így. Szóval én biztio elgondolkodnék a továbbiakon.

2010. dec. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Megértem. hogy nincs ideje,de ha eddig jó voltam,meg amikor Wc-re sem tudott kimenni egyedül és segítettem,akkor most hirtelen miért koptat le?Nem azt mondtam, hogy órákig akarok cseverészni,de ha barátnők vagyunk,akkor mi kivetni való van abban,ha felhívom és beszélünk néha pár percet?
2010. dec. 21. 10:29
 6/14 anonim ***** válasza:
50%

10:28:

igen, mondhatta volna így is, de az is lehet, hogy már 4 napja nem tudott aludni és ezért volt ingerlékenyebb.

2010. dec. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
68%

Kedves kérdező:

az első gyerekem kezdettől hasfájós volt, éjjel-nappal. Csak akkor nem ordított, ha zötykölve sétálgattunk vele.

Az első 3 hónapban semmi másra nem vágytam, csak 2 óra alvásra ...

2010. dec. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%
Azért a baba mellett is van idő aludni. Nedm kell minden percet vele tölteni. Később,lehet,hogy megbánja,ha nem fogadja el a segítséged! Én örültem,ha valaki rámcsörgött vagy meglátogatott,esetleg segített a baba körül.
2010. dec. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

10:28-as vagyok!

Kedves Yzma! Szerintem, ha valóban olyan sokat segített a kérdező, akkor lehetek akármilyen fáradt nem beszélek vele így. Kisgyerekes anyát se hatalmaz fel senki ilyen dolgokra. Ha a picitől elvonatkoztatunk igenis adódhat olyan helyzet az életben mikor valakit fáradtságból, más iránti haragból, puszta hisztiből ok nélkül bántok, de átgondolom belátom, hogy hibáztam és bocsánatot kérek max. 20 percen belül.

Képzeljétek hova fajulna a világ, ha minden anyuka így beszélne az állítólagosan legjobb barátnőjével??? Csak zárójelben jegyzem meg, hogy akkor mit kap egy egyszerű postás, akit nem is ismer?

Mindegy szerintem én már messzire mentem, kissé eltúloztam a dolgot, ettől függetlenül én a kérdező mellett állok.

2010. dec. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
27 évesen azt hiszem fel tudom mérni,mivel jár egy kisbaba.De ott van segítségnek apa,nagymama,nagypapa.És tündéri fiú mert csak aszik és alszik,ne bántsatok ilyenekkel, hogy mennyi baj van vele.Tudom nagyon jól, hogy sok időt elvesz,de 2 perced van arra,akit szeretsz,nemigaz?
2010. dec. 21. 10:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!