Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van még rá esély?...

Szerintetek van még rá esély? Mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés

Szóval a helyzet az h volt egy legjobb barátom,akit úgy szerettem,minta az öcsém lett volna,elég régóta voltunk már barátok,nagyon jól megértettük egymást,igaz barátság volt.Ám egy idő után sokat veszekedtünk,és megszakadt egy időre a barátság,de azután megint kibékültünk,újbúl jó volt minden:)

Viszont az utolsó veszekedés az nagyon csúnya volt,és már alig beszélünk.Tegnap beszéltem vele,és kértem h jó lenne személyesen is találkozni,és ő azt mondta h majd lenne kedve.Azt veszem észre rajta,h talán még mindig hiányzok neki mint barát,csak leplezi még.Bár nem egyforma a stílusunk,mégis nagyon jól kijöttünk egymással.

Ő is szerzett más barátokat,meg én is,de sztem azok nem olyan barátok,mint mi voltunk.Nagyon hiányoznak a közös dolgok,hülyéskedések stb,sokszor van h azt álmodom,h újra kibékülünk,és minden jó lesz:)

Sztetek van még esély rá h minden a régi legyen?És mit tanácsoltok,mit mondjak neki h megbocsásson?Miket hozzak fel?

NORMÁLIS ÖTLETEKET VÁROK!


2010. dec. 21. 09:51
 1/2 anonim ***** válasza:

"És mit tanácsoltok,mit mondjak neki h megbocsásson?Miket hozzak fel?"

Nem normális ötletem sincs

Fogalmam sincs min vesztetek össze. Miket vágtál a fejéhez.Jogos volt-e vagy sem

2010. dec. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

hát tuod,ez az a tipikus gyerekes veszekedés volt,én rocker,ő meg teljesen más stílus,ami még nem baj.minden hülyeséget vágtunk egymás fejéhez,de nem komolyan,csak dühből,tehát oylan igazi sértőt nem mondtunk egymásnak,de persze ez akkor rosszul esett.am ő is olyan lélek mint én,tehát ebben nagyon hasonlítunk!

am az ötleteket arra értettem,hogyha ti volnátok ilyen helyzetben,akkor mit mondanátok a helyemben,illetve mit ajánlatos felhozni(pl közös emlékeket) a békülés érdekében

2010. dec. 21. 10:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!