Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tette ezt velem? Veled...

Miért tette ezt velem? Veled volt ilyen?

Figyelt kérdés

A barátom 2 hét után csalt meg.Pedig előtte 3 hónapig kérlelt hogy legyek a barátnője.Nagy szerelem volt ezek szerint csak a részemről :/Ráadásnak a legjobb barátnőmmel sikerült megcsalnia :"(

Veled volt ilyen hogy léptél túl?


2010. dec. 20. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, nyilván rossz érzés,de örülj, hogy csak 2 hetet vesztegettél rá, s nem 2 évet! Gondolj bele,akkor milyen rossz lenne,s mennyire fájna. Lépj túl rajta,reméljük a következő barátod már jobban megbecsül és szeretni fog,nem pedig kihasználni. Viszont nem csak a srác hibás,hanem a barátnőd is! Mindenhez két ember kell, a barátnődben pedig lehetett volna annyi tartás, hogy a rád való tekintettel nemet mond a srácnak.
2010. dec. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

Akinek ilyen barátai vannak, ellenségre sincs szüksége.


Bosszúból csábítsd el az apját. :)

2010. dec. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de én őt nem nevezném a barátnőmnek.
2010. dec. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kepzeld el azt, hogy elesel! Koszos lettel, tehat allj fel es "razd le" magadrol a szemetet!

Amikor leraztad es sikerult megszabadulnod a szennytol, akkor huzd ki magad es indulj el!

Erezzd azt, hogy jo dolog tortent Veled, mivel 2 het utan, s nem 2 ev utan tortent ez.

A baratnod irigy Rad, tehat felesd el!

2010. dec. 21. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Ilyesmit éltem át én is kb. 4 éve, a barátom meg a "barátnőm" a szemem láttára flörtöltek majd csókolóztak egymással...pedig az a liba tudta, hogy nagyon szerelmes vagyok a srácba...Az eset után minden kapcsolatot megszakítottam a csajjal és nem bántam meg, egy ilyen ember nem barát! A sráccal meg rögtön szakítottunk. Szerintem lépj túl a dolgon és szakíts mindkettővel.
2010. dec. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!