Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van a szerelemnél erősebb érzés?

Van a szerelemnél erősebb érzés?

Figyelt kérdés
úgy érzem, hogy a barátomat annyira szeretem, hogy az már a szerelmet is túllépi.Állandóan rá gondolok, ha beszélünk izgulok mindig, pillangók röpködnek a hasamban, remeg a térdem, elcsuklik a hangom,ha róla beszélek, éhes sem vagyok soha,csak érte élek, nélküle már nem tudnám elképzelni az életem, s ez megy már több mint 9 hónapja, mélyebbet érzek mint szerelem, de mi az?
2010. dec. 20. 15:40
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
16:05-nek sok sikert kívánok!!! a harag és a gyűlölet nálam nem létezik. Köszi nektek is
2010. dec. 20. 16:16
 12/17 anonim ***** válasza:
8%
A pénz imádata!!!
2010. dec. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
41%
Amellett, amit a gyermekem iránt érzek, az a csodálatos szerelem-érzés, amiről írsz, teljesen eltörpül. :)
2010. dec. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
16:22 ez nagyon szép , köszi, de én azt az érzést még nem ismerem, ha majd megtapasztalom, akkor majd összetudom hasonlítani
2010. dec. 20. 16:24
 15/17 anonim ***** válasza:

16:16


Nagyon köszönöm :)


De nekem megvan, csak haverom mondta, hogy volt egy lány, aki 7-edjére próbálkozik a tárggyal (3x első év, 3x második év és most 3-adjára :)

2010. dec. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
óóó akkor örülök :) szegény kínlódónak pedig akkor sok sikert neked és mindnekinek pedig boldog karácsonyt!
2010. dec. 20. 16:29
 17/17 anonim ***** válasza:

"mélyebbet érzek mint szerelem, de mi az?"

Ezt én is megkérdeztem már magamtól ebben az évben. Nem tudom mi ez, de most már tudom milyen az, amikor elveszítem azt aki iránt ezt érzem. Ugyanolyan erős fájdalom is beköltözik mellé, minden sejtembe :'(

2010. dec. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!