Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki hogyan fog idén szilveszter...

Ki hogyan fog idén szilveszterezni?

Figyelt kérdés
Mi délután vakon rábökünk a térképre és oda megyünk egy kávéra. Mindig nagy kaland!
2010. dec. 19. 20:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Itthon a párommal. Csinálok finom vacsit, meg rétest, aztán beülünk a kocsiba, bejárjuk a környéket, hogy hol van valami érdekes, ha sehol semmi, hazajövünk, lesz tűzijáték, kicsit belenézünk a tévéműsorba is, éjfélkor koccintunk egy pohár pezsgővel. Aztán nem tudom. Ami jön. Egymással foglalkozunk.
2010. dec. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

a,Otthon


vagy


b,Egy haverommal ellépünk szórakozni.(Ez a legvalószínűbb)


vagy


c,Egy másik haverom és pár ismerős társaságában.


De amit a legjobban szeretnék és nemfog megtörténni:


d,Egy szép,szerelmes lány csókjaitól övezve,kettesben a takaró alatt:)

2010. dec. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
biztosra ment, 4 variáció is van:DD
2010. dec. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

itthon leszek, este nézek pár filmet és korán lefekszem.

nem vagyok oda ezért a "programért" de ha már nem tölthetem úgy és azzal akivel szeretném akkor inkább marad ez a verzió.

tavaly mások unszolására diszkóba mentünk, bődületesen sza*rul éreztem magam, főleg hogy ott volt a lány legjobb barátnője, így csak ő járt a fejemben. úgyhogy biztos ami biztos tanulok és itthon maradok, nekem is vizsgaidőszakom van.

2010. dec. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Bulizok valamerre.
2010. dec. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

a, úgy volt ithon párommal maratoni takaró dömping:D

b, barátnőm s ismeretlen pasija "talán" jönne ezért velük

c, anyuékkal meg a szomszédsággal a helyi uszit birtokba veszük (ez elég esélyes ha apu időben kiveszi a helyet a tulajtól mások elött)

d, kergetem a kutyát a hidegben, erdőben mint tavaly...O.o

e, haverok hívtak még magukhoz de esélytelennek tartom

2010. dec. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Mivel nem rég szakítottunk az exemmel, így egyedül leszek...barátnők mind máshol, másokkal lesznek..én meg itthon anyukkal (ebben csak az a rossz, hogy apu is külön szobában, anyu velem tv előtt, tesóm pedig valahol haverokkal...)szóval eléggé lehangolóan. De legalább anyuval:)
2010. dec. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!