Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ha egy tízéves...

Normális ha egy tízéves mellettünk alszik?

Figyelt kérdés
Vőlegényemnek az előző házasságából van egy tízéves fia. Néha eljött hozzánk, mindig jól elvoltunk. Az utóbbi időben gyakrabban, heti kétszer - háromszor. És rászokott arra (megengedte, hívta az apja), hogy mellettünk aludjon éjszaka. Ezt én nem tartom helyesnek, szóltam is a páromnak, erre egy hétig nem beszélt velem. Mindig elvolt a saját ágyában, amúgy is egy szobás a lakásunk, tehát együtt voltunk vele. De nekem már borzasztó ez a helyzet. Mindig megkapom, hogy gonosz vagyok egy kisgyerekkel, pedig ez nem így van. Vittem kirándulni, fagyizni, moziba, szeretem, de ez az együtt alvás sok! Nem tudom kipihenni sem magam, nem hogy mást is mondjak... És reggel úgy ébredek hogy a gyerekkel vagyok egy ágyban. Ez nagyon zavar engem. Hogy értessem meg velük, hogy ez nem jó nekem? Azon vagyok, hogy megmondjam, akkor én olyankor nem alszom ott, elmegyek inkább a barátnőmhöz. A gyereknek nem merek szólni, az apja folyton támad ha szóba hozom. Amúgy a fiú olyan viselkedésre, meg ránézésre is mint egy 5 éves.
2010. dec. 19. 14:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nem normalis dolog. De valakinek a foldon, vagy a kanapen kell aludnia.

Tehat vagy Te mesz, igy a gyermek aludhat a papajaval, s megtudod indokolni azzal, hogy a gyermek sokat forgolodik, s igy nem tudod kipihenni magad pl.

A problema az, hogy a parod is ugy viselkedik, mint egy kisgyermek, de mar ez sem normalis hozzaallas.

2010. dec. 20. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!