Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apum elhordja itthonról a...

Apum elhordja itthonról a pénz meg a kaját egy nőnek, és miatta mi már szinte éhezünk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Régen jól ment a sorsunk.Volt nyaralónk, nagy ház stb...Most is abba a nagy házba lakunk de salynos elég nehezen tudják a szüleim fenntartani főleg,hogy apa legutóbb 600ezer ft-ot elvitt a nőjének.És pl.tegnap meg a hűtőből vitte el az összes húst.Nagyon rossz ez nekem így mert nem vayok ehhez hozzá szokva.Mit tegyek??? Hogy tudassam apával,hogy undoritó amit csinál???

17/L


2010. dec. 19. 13:54
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
86%

Hát te nagyon ügyes vagy, csak az a bibi, hogy senki nem kíváncsi az élettörténetedre.


Kedves kérdező, minden esetben le kell ülni megbeszélni a dolgokat, innen indul minden. Mondd meg a véleményed neki. Ennyi (:

2010. dec. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
94%

17:55

Gondoltam, hogy nincsen gyereked, ne is férjen bele sz életedbe, mert ilyen szánalmas emberek nem is érdemlik meg, hogy szülők legyenek.

2010. dec. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
100%
A két diploma nem jelenti azt, hogy valaki intelligens is. Ez egy remek példa erre.
2010. dec. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
67%
Akkor most én mesélek neked. 5-en lakunk albérletben, mindannyian tanulunk. Általában reggel 8 és 10 között kezdünk és 5-6 után érünk haza. Mikor kéne dolgoznunk, úgy egész őszintén? 2 szakot csinálok párhuzamosan, mellette ne haragudj, hogy nincs időm dolgozni. De felesleges is lenne, mert bőven kijövök az ösztöndíjamból egy hónapban. Nem tudom, érzékeled-e, hogy a világ nem fekete és fehér. Annak, hogy valaki nem dolgozik egyetem mellett, ezer oka lehet.
2010. dec. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
100%
Eszem megáll, hogy mindig van olyan, aki megmondja a frankót, és ha valaki nem tudta úgy kitaposni az útját, mint ő, akkor az illető egy tehetetlen senki, akinek a szülei tartják el a s*ggét. Örülj, hogy van munkád, én meg ezt mondom, mert sokan nem a nagy kényelemszeretetből vannak otthon. Ennyire nem értesz a világból semmit, és még gyerekekkel is foglalkozol - hát sajnálom őket!
2010. dec. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
92%

Nem tudom, milyen diplomáid lehetnek, amikor még helyesen sem tudsz írni...

"egyenlőre" kész röhej... A vesszőkkel is spórolsz erősen:))

Szerencsétlen gyerekek, akikkel te foglalkozol...


Kérdező, bocs az offért. Beszélj anyuddal, gondolom, őt is zavarja a dolog. Aztán ő beszéljen apukáddal, megemlítve, hogy a gyerek(ek) is szenvednek a hülye viselkedése miatt.

2010. dec. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:

17:55-as!

Te egy undorító féreg vagy, mit gondolsz, ha ennyi ember van a szánalmas véleményed ellen, akkor kinek van igaza?

Olvasd már el egyszer amit ide írogattál!

Szánalmas életed volt és elvárod mástól is, hogy neki is nyomorúságos legyen. És ha nem dolgozik 17 évesen, mint te, akkor már egy ingyenélő? Tudod mit? Ne itt töltsd ki a dühödet, hanem kicsit gondolkozz el, mielőtt hülyeségeket irkálsz.

És senki sem kíváncsi a diplomáidra sem, tudod, mert nem az számít, hanem hogy milyen hitvány ember vagy!

2010. dec. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
21%

A 17 55-sel sok mindenben egyetértek a stilúsával nem,én pedagógus vagyok,és én is látom, hogy ezek a kis agyontisztelt 13- 17 évesek mennyire tiszteletlenek,nem ismerik az illemet,csak a jogaikat,de akötelességeikről elfeledkeznek,a szüleik pénzén divatbemutatóznak az iskolában,a szülők fizetik a kaparásukat,de alapvető ismereteik nincsenek.Tisztelet a kivételnek.

Sajnos amilyen a szülő olyan a gyereke is.

Itt meg sokan elvannak szállva maguktól a diplomájuktól,ami köszönő viszonyban sincs az IQ-val,de a leférgezős hozzászoló is magába nézhet,az ő sitúlsa s alpári.Sajnos ez az oldal már nem a segítségnyújtásról szól hanem, hogy ki hogy tudja a másik válaszolót jobban sárba döngölni,hogy tud a kérdezőkbe jobban belerúgni,mert ettől élveznek el...


Kérdező:

Lekell ülni beszélgetni:Kommunikáció.Ez mindennek az alapja.Ha apukád menni kar menjen a nőhőz,de hús nélkül,a pénzt meg ossza be mert elsősorban ő család eltartója ,amibe nem tartozik bele a nő,ha meg nem megy a házasság váljanak el,de te ne ebbe a légkörb nőljél fel,mert te fogsz a legjobban sérülni.

2010. dec. 20. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim válasza:
46%

A sok ostoba megint bedölt madame hívnek,gratulálok!

És még hajba is kaptok miatta,megint elérte amit akart,szánalom a köbön.

Most biztos röhög a markában,mert érdekes nincs több kommentje,csak egymást szidő válaszolók hozzászólásai, ez volt a célja persze.

Kamu ez az egész úgy ahogy van,kisebbségi koplexus madame hívünk unatkozott,ti meg bedöltetek neki megint.

Sajnállak amúgy,hogy ennyire figyelemre vágysz,nagyon üres életed lehet.

2010. dec. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim válasza:

Bocsi a hibákért siettem:

Szidő=szidó.

Koplexus=komplexusos.

2010. dec. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!