Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apum elhordja itthonról a...

Apum elhordja itthonról a pénz meg a kaját egy nőnek, és miatta mi már szinte éhezünk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Régen jól ment a sorsunk.Volt nyaralónk, nagy ház stb...Most is abba a nagy házba lakunk de salynos elég nehezen tudják a szüleim fenntartani főleg,hogy apa legutóbb 600ezer ft-ot elvitt a nőjének.És pl.tegnap meg a hűtőből vitte el az összes húst.Nagyon rossz ez nekem így mert nem vayok ehhez hozzá szokva.Mit tegyek??? Hogy tudassam apával,hogy undoritó amit csinál???

17/L


2010. dec. 19. 13:54
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
0%
.
2010. dec. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
8%
És 17 évesen ilyen helyesírással...nem a húsért aggódnék a helyedben....
2010. dec. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
33%
Amiert kifelejtett vagy elirt valamit az meg nem azt jelenti hogy rossz a helyesiras...Nekem is irta egy szer valaki hogy helytelenul irok mert angol billentyuzetem van...A kerdesre kell valaszolni inkabb:sajnos te nem tudod ezt megoldani,egyebkent anyukaddal kene eloszor beszelj,lehet o annyira szereti hogy mindent elnez neki,vagy ki tudja mi van koztuk?Lehet anudnak is van valakije,bocs de minden elofordulhat,ha neked nem tetszik ez a helyzet es anyud tovabb turi akkor van egy megoldas:menj alberletbe.
2010. dec. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
egyszer egyben -elneztem:)))
2010. dec. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
100%

14:17


Tizenhét éves gyerek tanuljon, és ne azért menjen dolgozni, hogy az apja meg a szeretőjét etesse.

2010. dec. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
50%

"Nekem is irta egy szer valaki hogy helytelenul irok mert angol billentyuzetem van"


Azért a sajnos-salynos nem egy ilyen típusú hiba, ráadásul még a böngésző is aláhúzza.


Amúgy igen, anyukádnak kéne a sarkára állnia.

2010. dec. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
100%

14.17.

Keressen ő is egy kis pénzt az apuka szeretőjére?

Nem te vagy véletlenül az apuka? :D

2010. dec. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha elküldeni nem lehet, akkor a hűtőre kerüljön egy lakat és a pénz rátok jutó részét is zárjátok el tőle. A maradékkal meg kezdjen amit akar, max. nem jut neki kajára. Kunyeráljon a nőjétől az ilyen, vagy így járt...

Na meg beszéljetek vele természetesen. Aztán ha nem változik, akkor igya meg ő a levét a dolgoknak, a hülyeségének, ne ti!

2010. dec. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
90%
Most nem azért. Annyira imádom a megkeseredett, életükkel totál elégedetlen középkorúakat, aki szerint, ha a gyerek nem dolgozik már 15 évesen, akkor semmirekellő. A szülőnek igenis kutya kötelessége eltartani a gyereket, ha egyszer bevállalta. És ez nem addig tart, hogy jajj, 15 vagy, vállalhatsz munkát, húzz innen. Valahol a szereteten kéne ennek alapulnia. És akkor a szülő nem tehernek érzi a gyereket.
2010. dec. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt meg lehet oldani, akkor zár a hűtőre vagy lakat a kajára (régen neten láttam lakatos fagyisdobozt pl., bár nem tudom, ez mennyire poén kategória volt... mert ilyen esetekre tök jó lenne sztem), és ha mondjuk anyukád és apulád is keres pénzt, akkor legalább anyukád pénzét vagy elosztani köztetek (anyu, te pluz tes(k) ha van(nak)), vagy eldugni apukád elől... vagy apukáddal beszélni, és megmondani neki, milyen gerinctelen, és hogy legalább annyit hagyjon nektek itthon, hogy ne éhezzetek... mert a gyereke vagy.
2010. dec. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!