Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apum elhordja itthonról a...

Apum elhordja itthonról a pénz meg a kaját egy nőnek, és miatta mi már szinte éhezünk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Régen jól ment a sorsunk.Volt nyaralónk, nagy ház stb...Most is abba a nagy házba lakunk de salynos elég nehezen tudják a szüleim fenntartani főleg,hogy apa legutóbb 600ezer ft-ot elvitt a nőjének.És pl.tegnap meg a hűtőből vitte el az összes húst.Nagyon rossz ez nekem így mert nem vayok ehhez hozzá szokva.Mit tegyek??? Hogy tudassam apával,hogy undoritó amit csinál???

17/L


2010. dec. 19. 13:54
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
84%
Mikor apád megy a nőjéhez meny vele és kajálj náluk, rendszeresen, hátha eljutt a nőhöz hogy egy család életébe rondit bele.
2010. dec. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
86%
Nem a nő rondit bele ő csak következmény,apuka rondit bele mert nem akar a családjával lenni...De igy kényelmesebb neki...
2010. dec. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
92%

15:23-as!


A lehet, hogy nő vagy, de hogy anya nem vagy az tuti.Vagy ha mégis, akkor szégyellhetnéd magad.Nem a te szerencsétlen életedről kell példát venni másnak.Az én fiam is 17 éves, jól néznék ki, ha elzavarnám dolgozni, bmeg.Igen is eltartom a seggét, amíg megtehetem, ha Ő menni akar magától, akkor engedem, de azt a pénzt csakis magára költheti.


Kérdező:Lakat a hűtőre, apádra nem mosni, nem főzni, a pénzt be a bankba, ennyi.Ha bebolondul, akkor lehet kérni távoltartást.

2010. dec. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
Adjátok ki a szobákat.
2010. dec. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
100%
15. 23, rád nincs szó. Ez a megoldás, hogy ha egy apa a családját kisemmizi egy rüfke kedvéért, akkor a gyerek hagyja ott az iskolát, és húzzon el dolgozni? Meglett, képesített emberek se találnak munkahelyet, nemhogy egy tizenhét éves gyerek, aki a törvény szerint még nem is vállalhat munkát, max. diákmunkát. Ökör.
2010. dec. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
10%

Most én vagyok a mumus mert leírtam a véleményem,a 17 évesek legtöbbje meg ingyenélő költi a szülök pénzét cigire,piára,flancra.De bibi van,ha nem kap lóvét,akkor ő nem ehhez szokott szöveg van,kivan nyalva ennek a generációnak a segge az a baj...Látom mert belelátok ilyen dolgokba,és átlátok a szitán,nem apuci hiánya fáj neki hanem a pénz meg húsé...Csak nehogy kiderüljön hogy megint madame hív szórakozik itt...

És lehet lepontozni,de a véleményem akkor is az hogy 17 és kortól igenis lehet diákmunkát vállani szórólapozni,stb,ezzel is levesznek egy kis terhet a szülök válláról,de manapság még 18 23 felett is ingyenélőskődnek sokan...

2010. dec. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Az fáj neked, hogy neked kellett dolgoznod, vagy az, hogy van gyereked, és nem sikerült normálisan megnevelni? Durván általánosítasz. Ez nem túl nagy intelligenciára vall.
2010. dec. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
100%
Te mumus, figyelj ide. Itt nem arról van szó, hogy nincs zsbepénz drogra-diszkóra-piára, hanem hogy az apa a CSALÁDJÁTÓL vonja meg a pénzt is, élelmet is. Ha egy férfi félrekefél, és ennek a családja látja a kárát, nehogy már azt lásd megoldásnak, hogy a tizenhét éves diák menjen dolgozni suli mellett, és onnantól ő tartsa el a családot. Meg apuka szeretőjét is.
2010. dec. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
100%
Á,de röhejes! Miérta gyereknek kéne elmenni dolgozni,azért h tudjon kajálni? Én is ki lennék akadva ha az apám a szeretőjének vinné a húst a MI hűtőnkből :S
2010. dec. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
22%

Nem fájt mivel elég jól ment szüleimnek,de nem vagyok élősködő,kettő nincs gyerekem,egyenlőre nem fér bele az életünkbe...Mások gyerekeivel foglalkozom,és érdekes az egyetem alatt is végig dolgoztam, sikerült.

Most meg úgy sírnak az egyetemisták,mint fürdős k*rvák,ha munkáról van szó,az órarendbe nem fér bele,persze...Van két diplomám amit nem a szüleim pénzén vettem amire büszke vagyok,van munkám...

És inkább az fáj mikor látom munkám során,hogy ez a generáció hogy használja ki a belüket kidolgzó

szüleiket,mert természetesnek veszi hogy nekik minden alanyi jogon jár...


Kérdező szövege:Mert nem vagyok ehhez hozzá szokva.

Ha ezt nem irta volna bele ,én is másképp irok neki...Olvasni kell a sorok között...Nics hozzá szokva, elvan kaptva,5 szobás ház,de hiányzik a husi persze...


De ez meddő vita,mentem, pontyozzatok le...

2010. dec. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!