Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám mindig veszekszik...

Anyukám mindig veszekszik velem, mindenért, miért?

Figyelt kérdés
folyamatosan a rend miatt piszkál, pedig mindig kitakarítok ő mindig egész hétvégén dolgozik és akkor én vigyázok a 8 éves öcsémre (soha nem fogad szót felesel, és bármit csinálok azt mondja hogy megmondalak anyának és bármikor bármi van anya mindig a tesómnak hisz) de ez még csak az egyik mindig veszekszik velem hogy én túl sokat eszek, meg hogy mindent megeszek (de ez azért nem így van) Miért csinálja ezt? 17/l
2010. dec. 19. 11:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Tudod koztem is es anyum kozott is ilyn kapcsolat volt kb 18eves koromig, mindenbe belekotott amit csinaltam joindulatbol nem ertekelte es ez nagyon bantott sot sokszor eltoprengtem valyon velem van a baj vagy szeret-e egyaltala?! es ahogy telt az ido es latta rajtam,hogy felnottem vannak sajat terveim gondolataim es meg is tudom valositani akkor maskeppen allt hozzam. Tudod szerintem anyukam egy ilyen termeszet sokat dolgozik mire hazaer nagyon faradt es rajtad vezeti le a feszultseget, probalj picit turelmes lenni es leulni vele ha szukseges beszelni, en is szokszor tetem ezt es hatasos volt...mond el neki mit erzel es,hogy ez neked nagyon faj, pedig te mindig azon vagy, hogy jo legyen es segits rajta. Biztosan te is megkonnyebbulsz es o is atgondolja a dolgokat. Mindennek a nyitja az oszinte beszelgetes csk meg kell varni az idealis idot amikor nem faradt es jo hangulatban van. Szoritok neked, mert pontosan tudom milyen erzes!:-(
2010. dec. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy anyummal nem lehet beszélni... ha ő valamit gondol valamiről akkor az úgy van és még csak mást se lehet gondolni mert akkor az baj.... de hál isten van egy aranyos és jó fele akkor nagyon kedves és megértő....
2010. dec. 20. 15:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Jajj ez olyan nehez eset...akkor abban tudsz bizni,hogy anyukad idovel rajon,hogy mekkora segitseget jelentessz neki. Ugy latszik o egy ilyen termeszetu hangulatu ember, de biztos vagyok benne, hogy a szive melyen buszke rad,hogy vagy neki. Ilyen esetben a masik fel turelmesebb kell legyen, tudom neha sok es bosszanto, de csak ez lehet a megoldas nyitja. Szoritok neked!
2010. dec. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!