Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktak sértegetni a szüleid?

Szoktak sértegetni a szüleid?

Figyelt kérdés
Engem folyton elmondanak mindennek! Főleg anyám! Mindenféle k*rvának, r*bancnak, böszmének, naponta többször is, sokszor mondja, hogy rohadjak meg, dögöljek meg, minek szart a világba stb. A kérdésem, hogy szerintetek lehet egy gyerek ilyen "rossz", hogy az anyja bármilyen körülmények közt ilyeneket mondjon neki?
2010. dec. 18. 21:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

"Olyan ( ha felnevelt, ruházott, etetett ) nincs, hogy nem szeret.Tudod, addig örülj, ameddig van aki kiabáljon veled:\ Gondolkodj."


16/L, sajnállak, hogy nincs családod, biztosan rémes, de én meg azt mondom, TE gondolkodj. A család nem feltétlenül egy védő, steretetteljes burok, hanem pontosan az a legkisebb egység, ami alapjaiban képes tönkretenni egy embert. Nézz utána kicsit pár horrosztorinak, hány gyereket erőszakol meg a saját apja, ver agyon/éheztet az anyja, hány házastárs gyűlölködik. Azért mert család, attól már frankó? Nehogy azt hidd.


Mi az, hogy "Olyan nincs hogy nem szeret" Hajajj, dehogynem van. "Addig örülj, amíg van, aki kiabáljon veled" Kapj már a fejedhez. Mondom, nézz utána, akár itt az oldalon is, hányan panaszkodnak arra, hogy a saját anyjuk hogy kezeli őket. Nemcsak tinédzserek!! Felnőtt emberek is! És egy ÉDESANYÁTÓL, hogy a saját lányát lek.rvázza... ennek kellene örülni???


Gondolkodj..

2010. dec. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Igen,folyton lekövérezik.

Eddig nem hittem azt magamról hogy kövér vagyok,de már kezdi elhitetni velem..:/

(14év 168cm 50kg)

2010. dec. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Igen,velem apám csinálja ezt.
2010. dec. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Második válaszoló vagyok.


Nem értem miért pontoztatok le,de van egy olyan érzésem, hogy nem tudtátok értelmezni a mondataimat.Nem baj legalább látszik a színvonal....

2010. dec. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Ezekkel a szavakkal illet engem az anyám :

-hülyelány

-ostobaság

Ezekkel gyakran. Amúgy meg szidja még a páromat, munkámat,hobbimat..és szinte mindent.

2010. dec. 19. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Majd amikor ugyanezt csinálod vele vagy még meg is vered észbekap ne aggódj. :D
2010. dec. 19. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Kb kétszer sértettek meg, azért mondom ezt, mert ebben a két esetben éreztem a mondandójukat és a jelzőiket indokolatlannak. A többi esetben, ha mondtak valamit megértettem, hogy miért tették és tettem ellene. De olyat sohasem mondtak, hogy kurv@ vagy rib@nc. Egyrészt mert nem vagyok az, másrészt nem ennyire vulgárisak.


A szüleid is nagyon rosszul teszik, hogy így fejezik ki az elégedetlenségüket feléd. Meg az is bosszantó, hogy manapság nem azért mondják valakire, hogy rib@nc meg hasonlók, mert valóban az az illető, hanem mert nő és ez egy csúnya szó. Hülyeség az egész.

2010. dec. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Apám szokott csesztetni, le akar húzni pénzzel de én addig egy forintot nem adok neki ameddig ő pénzt alkoholra meg cigire költi. Amikor mondom hogy én nem fizetem a számlákat akkor elmond mindennek.

Van egy kevés ösztöndíjam ami még 20.000forint sincs. Ebből veszek magamnak ruhát meg azt-azt ami éppen kell.

2010. dec. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

szerintem akármilyen hibás legyen egy gyerek a szűlönek több esze kéne legyen és leülni megbeszélni,( elvégre elméletileg gyakorlottabb az élet terén) anyám is mindenért csesssztett, probáld meg lefoglalni magad ha suliban vagy akkor inkább ülj le tanulni, ha dolgozol probálj többet bent ülni a munkahelyen, az ilyen anya semmikép szeretet NEM ÉRDEMEL, De ha kimutatod neki csak rosszabb lesz a helyzet.

Vagy ha szabbadabban tudsz mozogni járj el otthonról a barátokkal, vagy partnereddel.

Ezt amit anyád csinál szerintem TERRORNAK minősül, és kár hogy nem büntedendő.

2010. dec. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!