Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktak sértegetni a szüleid?

Szoktak sértegetni a szüleid?

Figyelt kérdés
Engem folyton elmondanak mindennek! Főleg anyám! Mindenféle k*rvának, r*bancnak, böszmének, naponta többször is, sokszor mondja, hogy rohadjak meg, dögöljek meg, minek szart a világba stb. A kérdésem, hogy szerintetek lehet egy gyerek ilyen "rossz", hogy az anyja bármilyen körülmények közt ilyeneket mondjon neki?
2010. dec. 18. 21:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer kétszer azt mondom kiborul az ember, na de rendszeresen. Nem, ez durva. Mégis miért mondja ezeket neked?
2010. dec. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
9%

Engem nem szokott sértegetni, mert nincs miért.

Viszont ha valakit(mint a kérdezőt) egyfolytában így sértegetnek és a sértegető elmeállapota tiszta, akkor nagy a valószínűsége, hogy van miért sértegetnie.

2010. dec. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Mr. Idegen ***** válasza:
hány éves vagy?
2010. dec. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
13%

Istenem, bárcsak a szüleimmel élhetnék.Bárcsak többször láttam volna apámat éspersze normális lenne, vagy bárcsak anyával lakhatnék, angyalként viselkednék.Nem lenne oka sértegetni.Ti, akiknek megadatik, hogy a családjukba nőjenek fel, mindig hibát kerestek.Olyan ( ha felnevelt, ruházott, etetett ) nincs, hogy nem szeret.Tudod, addig örülj, ameddig van aki kiabáljon veled:\

Gondolkodj..Hogy éreznéd magad ha nem tölthetnéd az ünnepeket a családoddal?Karácsony, szilveszter, szülinap ( ami ilyen korba olyan nagyon sokat számít:) ), névnap..Mi lenne ha mondjuk a családod nélkül, esetleg csak az egyik szülőddel kéne töltened a karácsonyt?Ha majd nem üvölt veled amikor hülyeséget csinálsz, akkor kezdj megijedni.

16L

2010. dec. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Hát ez szerintem is durva.Amugy hány éves vagy?

Esetleg a szüleid szoktak inni alkoholt?

2010. dec. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
76%
Nem k*rváznak meg hasonlók de félreérthetetlenül megmondják hogy mekkora egy nulla vagyok és semmi nem lesz belőlem, amit persze ők tök normálisnak tartanak.
2010. dec. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
85%
szerintem anyukád magából indul ki. amúgy ilyeneket normális ember nem mond a másiknak, nemhogy a gyerekének.
2010. dec. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
77%

Engem is mindig csak b*szl*t apám!Vagy 2 hete egy szép szava sincs felénk.Kitalál mindent,hogy én azt mondtam,hogy...

Anyám azt mondta,hogy...

öcsém azt mondta,hogy...

Persze érdekes,hogy hármunk közül senki sem emlékszik semmire,csak ő!Persze ha valamit kimond,a felelősséget már nem vállalja,és letagadja!

Anyád szerintem csak magáról beszél!:S

2010. dec. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
12%

Nekem mai napig hasonlókat mondd muter. Párszor meg is vertem emiatt.

Nem kell itt italra gyerek rosszaságára gondolni. Szimplán f*szkalap az én muterom is meg a tiéd is.

18/F

2010. dec. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
50%

Egy normális, tizsta és ép elmeállapotú anya nem mond ilyet a gyerekének. Ha pedig anno anyád úgy tette szét a lábait, hogy aztán kilenc hónapra rá meglepődött, ezért ne téged hibáztasson.


A kommentelők közül meg páran szálljanak magukba! Mi az, hogy 'oka van rá', meg 'örülj a családodnak' Ilyet se a házastársának, se a gyerekének, sem a szülőjének nem mond az ember!! Egyáltalán, senkinek!! Mi az, hogy 'oka van rá'? Ha kikapós lánya van egy anyának, akkor se k.rvázza le.


Egyébként az adott anya jelleméről elég sokat elmond, hogy a saját gyereke megszülését is 'világrs sz.rásnak tartja'. Nem?

2010. dec. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!