Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem értenek meg?

Miért nem értenek meg?

Figyelt kérdés

Nyár ota együtt élek a párommal. A legjobb barátnőm ő bulizos tipus. Én sose jártam,most még ugyse,de suli után beszoktunk ülni teára vagy csokira a csajokkal.

Tegnap hívott a bnőm,hogy menjek már ,,osztálytalira,, este,de ez inkább buli lett volna. Én nemet mondtam,mivel nekem párom van,én sem örülnék,ha a párom menne.

Ők durciznak,hogy én sose járok ki este. Miért nem értik meg,hogy igy már nem olyan?Jó,igaz néha kell,de engem nem érdekel igy a buli.


2010. dec. 18. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:
34%

Más beállítottságúak.

Viszont a te hozzáállásod hosszútávon kifizetődőbb, mint az övék, de erre ők már csak akkor jönnek rá, mikor kiégett szukák lesznek.

2010. dec. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
figyelj,én is vele lakom,de néha kell tartani csajos bulit.Ne hanyagold el őket,azért mert van párod.A pasi is megfogja érteni ha a csajokkal akarsz néha lenni.A nap többi részén ugyios velük vagy.Érthető hogy a lányok megsértődnek rá.HA nem mész el velük soha,azt éred el hogy már nem is fognak keresni.
2010. dec. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretnél, ne járj bulizni. De mindenképpen szakíts időt a barátaidra. Menjetek moziba, üljetek össze valamelyikőtöknél, vagy amit akartok.. De ha a barátok lemondanak rólad, azt valószínűleg a kapcsolatod is megsínyli. Ha kizárólag a párod mellett történnek veled dolgok, egy idő után már nem lesz miről beszélgetni.. hiszen úgyis mindenről tud, amiről mesélnél. Ezen kívül a barátokkal megoszthatod az örömödet, bánatodat: én kifejezetten örülök, ha hazatérve egy nyaralásról vagy jó programról van kinek mesélnem:)
2010. dec. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
1 osztályba járunk,az egyikkel együtt ülök.Suli után szoktunk járni ide oda délután. Mindig mindent megbeszélünk,csak a buli nem az én világom.
2010. dec. 18. 19:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!