Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik lenne a helyes döntés?

Melyik lenne a helyes döntés?

Figyelt kérdés

A bátyjám múltkor többet ivott a kelleténél és kikotyogta a családomnak,hogy csalja a menyasszonyát(eddig 2 nővel már megcsalta)és ahogy ismerem,nem fog leállni vele,tehát ez a szám fel fog menni akár 10-re is.Én személy szerint nagyon kedvelem a menyasszonyát,nagyon sok mindent megtesz a bátyámért és látom,tudom,hogy nagyon szereti őt,sokszor ki is van miatta,sír és el van keseredve a bátyám miatt,mivel sokat veszekednek..minden pici dologba képes belekötni a tesóm.Meghívtak az eljegyzésükre,nem volt szívem elmenni,ezzel a tudattal.Óriási csalódás lesz számára,ha ez egyszer kiderül.

Hatalmas terhet rakott ránk ezzel a bátyám..de tudjuk,ha elárulnánk,akkor örök életre besértődne és talán sose látnánk viszont.

A kérdésem mégis az lenne,hogy ti mit tennétek a helyemben?

Tudom,hogy megérdemelné,hogy beköpjük,de akármekkora barom is,ő a bátyám,ezt nem tehetem vele.


2010. dec. 17. 22:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
91%
23:27-es!képzeld,engem is csalt meg volt párom és képes volt úgy csinálni,h ne tudjam meg!úgy tudtam meg,h bevallotta,rohadt szarul érintett
2010. dec. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszaitokat!

Igen,édesanyám is jelent volt,valamint rajtam kívül még 2 lánytestvérem,mikor elmondta a dolgot.Édesanyám sajnos csak nevetett rajta,nem igazán érdekelte a dolog,viszont hozzátette,hogy nem szép dolog,amit csinál.Nekem és a nővéremnek böki leginkább a csőrünket,mivel tudom milyen megcsaltnak lenni..az egyik legpocsékabb érzés.

Nővérem már tett célozgatásokat a menyasszonynak,de sajnos olyan,mintha nem akarná felfogni és megérteni,amit a nővérem mond neki..közölte vele,hogy szerinte nem illenek össze és hozzá egy sokkal másabb férfit képzel el,mert a bátyámmal nem sok rá az esély,hogy boldog lesz.De sajnos ezeket elereszti a füle mellett..pedig biztos vagyok benne,hogy ő is tisztában van a dologgal,hogy valami nincs rendbe,csak annyira szerelmes,hogy csak azt hallja meg,amit szeretne.

Hát,talán az egyik legjobb megoldás az lenne,ha úgy rendezném a dolgokat tényleg,hogy kiderüljön..de ezt mégis hogy csinálhatnám úgy,hogy végül ne bukjak le?Nem lennék ugyanolyan álszent,mint a bátyám?Hiszen elárulom..Szörnyű érzés,mikor hallom őket együtt nevetni vagy mikor megcsókolják egymást,ill.mikor a lány hoz valami kisebb ajándékot nekünk..mégis hogy fogadjam el ezzel a tudattal?:(Sajnálom bátyámnak ezt a tulajdonságát..mert ezt leszámítva ő egy remek ember.

2010. dec. 18. 00:11
 13/15 anonim ***** válasza:
Intézzétek el, hogy részegen találkozzon a menyasszonyával.
2010. dec. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
73%
Remek ember? Hűtlen és iszik,tényleg remek. Túl sok mindent nem tehetsz.Vagy lebuktatod vagy nem.Ahogy leírtad a lányt,hááát,nem garancia,hogy hinne nektek,ha elmondanátok.Lehet,hogy még a saját szemének sem hinné el.Gondolom már nagyon beleélte magát,hogy feleség lesz,ehhez egy atomrobbanás kellene,hogy lemondjon róla.A bátyádnak pedig szerintem mindegy.Ha most nem bukik le,akkor marad minden a régiben.Az erkölcseit eddig sem használta semmire.Ha pedig lebukik és megbocsátanak neki,akkor házasság után fogja folytatni.Ha nem lesz súlyosabb következménye (szakítás) akkor ő nem fogja abbahagyni,ez biztos.Igazából ennek a házasságnak nélkületek is meg vannak számlálva a napjai.Idő kérdése,hogy mikor lesz vége.
2010. dec. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben elmondanám a lánynak. Mert te is mondtad, hogy ebben az esetben és a kapcsolatukban is a lány a becsületes, a tesód meg egy szemétláda... nem érdemelné meg a lány, hogy szenvedjen, inkább most kellene megtudnia, minthogy akkor jöjjön rá a dolgokra, mikor már férjezett asszony lesz...
2010. dec. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!