Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik lenne a helyes döntés?

Melyik lenne a helyes döntés?

Figyelt kérdés

A bátyjám múltkor többet ivott a kelleténél és kikotyogta a családomnak,hogy csalja a menyasszonyát(eddig 2 nővel már megcsalta)és ahogy ismerem,nem fog leállni vele,tehát ez a szám fel fog menni akár 10-re is.Én személy szerint nagyon kedvelem a menyasszonyát,nagyon sok mindent megtesz a bátyámért és látom,tudom,hogy nagyon szereti őt,sokszor ki is van miatta,sír és el van keseredve a bátyám miatt,mivel sokat veszekednek..minden pici dologba képes belekötni a tesóm.Meghívtak az eljegyzésükre,nem volt szívem elmenni,ezzel a tudattal.Óriási csalódás lesz számára,ha ez egyszer kiderül.

Hatalmas terhet rakott ránk ezzel a bátyám..de tudjuk,ha elárulnánk,akkor örök életre besértődne és talán sose látnánk viszont.

A kérdésem mégis az lenne,hogy ti mit tennétek a helyemben?

Tudom,hogy megérdemelné,hogy beköpjük,de akármekkora barom is,ő a bátyám,ezt nem tehetem vele.


2010. dec. 17. 22:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
elintézném, hogy lebukjon...vagy elmondanàm.. még a bàtyàd sértödne meg ràtok mert egy szar alak?.. megérdemli
2010. dec. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Hát, ez ki fog derülni, ha nem most akkor pár év múlva, amikor már házasok lesznek, és akkor egy (több) gyerek is issza a levét annak, hogy bratyóka nem tudja a gatyájában tartani ami oda való. Én sem tudom, hogy elmondanám-e egyébként. De titokban úgysem marad. Talán jobb volna most, amikor még csak 2 emberről van szó.
2010. dec. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Vele beszéljetek, keményen. Mondjátok meg, mennyire tisztességtelen, és szemét dolog amit csinál azzal szemben, akit elvileg szeret. Világtsatok rá, neki mennyire rosszul esne, ha fordítva lenne. Neki kell döntenie, mit akar..egész életében csalni, és hazudni, v. vki mással lenni, aki nem csal...v. egyedül...lehet az lenne a legjobb
2010. dec. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
hát ez nehéz dolog....szerintem igazából a tesóddal kéne elbeszélgetni erröl,h ezt ti tudjátok,mert a hülye agyával kitárgyalta amikor be volt piálva!(lehet,h nem is tud róla,h elmondta nektek)!az ő lelkére kéne hatni,h ha így áll a dologhoz akkor meg minek az eljegyzés,miért teszi tönkre a csajt,minek akarja lekötni magát egy házasággal!?hagyja,had éljen a lány nyugodt életet egy olyannal aki megbecsüli,mintsem olyannal aki füvel-fával megcsalja így a bátyjád is azzal kufircol akivel nem akar és nem teszi tönkre senki lelkét!én ezt tenném hátha rájön,h sz@rságot csinál!egyébként minek akar házasodni,h ha így viselkedik?
2010. dec. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Mondd meg a bátyádnak, hogy ha innentől kezdve nem lesz mintavőlegény, egyből elmondod a menyasszonyának az igazságot!

A lánynak joga van tudni, hogy milyen emberhez szándékozik hozzámenni...

Mondd meg Neki, hogy Neked szimpatikus a leendő sógornőd, nem szeretnéd, ha egy hűtlen férjet adna Neki a sors, úgyhogy akármennyire is a bátyád a bátyád, a menyasszonyát a barátnődként szereted és a legjobbat kívánod Neki! És ha a bátyád sorozatosan csalja, akkor ezt Te szépen el fogod mondani Neki.


Ettől reméljük, hogy benő a feje lágya és ha valóban szereti a barátnőjét, akkor elkezdi Őt értékelni!

2010. dec. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
A bátyádnak sem hagyhatod, hogy tönkretegyen egy ártatlan embert, aki szereti.
2010. dec. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

A szüleiddel beszéltél erről? (Ha jól értettem, akkor ők is hallották..) Nekik mi a véleményük?

Egyébként szerintem a szüleiddel és a bátyjáddal kéne összeülnötök, és elmondani a bátyjádnak, hogy legutóbb bevallott nektek mindent. És benneteket zavar, mert ti nem akartok hazugságban élni, és azzal a tudattal, hogy csalja a menyasszonyát. Döntse el, mi/ki neki a fontos, mert ez szemétség így összeházasodni. Vagy emberelje meg magát, vagy akkor szakítson a menysszonyával.

Egyébként megkérdezném, hogy nem fél, hogy egyszer többet iszik majd a kelleténél a menyasszonya, vagy a lány családja körében és ott is elmond mindent??? (MErt elég könnyen bekövetkezhet...)

2010. dec. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem probáld magad beleképzelni a helyzetébe a hölgynek,te szeretnél e tudni ilyen dolgot a párodról mielőtt összekötöd vele az életed.Mert szerintem te se akarnál olyan fiuval lenni akiröl miután akár már a férjes kiderülnek dolgok és elöbb utobb ki fog.Más most szenved azaz már most sincs rendben ez a kapcsolat.Szerintem így hogy még nem férj és feleség érdemes elmondani vagy ugy csinálni h kiderüljön.Arra a másik emberre gondolj ne arra h ő a tesod,vannak dolgok amit ha teso ha nem nem szép dolog ha megtesz,szóval ha tudod hogy nem tud ezen változtatni vagy nem akar akkor jbb a lánynak nélküle és talál valkai olyat aki megbecsüli.Lehet h még most megtudják beszélni és tiszta lappal indulnak,ha a lány meg tud bocsátani,ha nem akkor meg ugyis amint kiderül akkor elválna.
2010. dec. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én kimaradnék belőle. A saját bátyád azért fog utálni, mert elmondtad, a csaja meg azért, mert úgyis mindig a rossz hír hozóját utálják.


Felnőtt emberek az ő dolguk. Ha nem veszi észre, hogy megcsalják, nem is egyszer, akkor azért nem csak a bátyád a barom.

2010. dec. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Maradj ki. Az ő dolguk, nem a tied.
2010. dec. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!