Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha apám egyáltalán nem dohányo...

Ha apám egyáltalán nem dohányos, megérezné, hogy én cigiztem?

Figyelt kérdés

Úgy, hogy rágtam rá rágót, hogy eltüntessem a szájszagot, befújtam magam, stb.

(?)


2010. dec. 17. 19:35
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én apukám nem dohányzott soha,de az Ő szülei igen s mikor én elkezdtem dohányozni a tudta nélkül egyből megérte...és igen nálam is voltak trükkök főleg a ruháid a hajad aztán a kezedről lehet megérezni a legjobban,akkor nagyon ki kaptam tőle, mert tényleg nem jó!Gyereket szeretnénk a párommal és még azón filózok, hogy mikor lenne jó le tenni pedig már réges rég meg kellett volna tennem!amúgy én is így kezdtem, hogy pár szál meg jaj csak ekkor meg akkor jah lassan 10éve ezt mondom4:)vigyázz vele!

2010. dec. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
nem fogok rászokni... persze, ha nem akarnál rászokni nem egy dobozról beszélnél, hanem 1 szálról max
2010. dec. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
bocsika még minidg él nem az apám:)és megérezte azt akartam írni:)
2010. dec. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

jó tökmindegy én tudom, hogy nem fogok rászokni, az a lényeg. :D

köszönöm a válaszokat.

2010. dec. 17. 20:02
 15/22 anonim ***** válasza:

pont te nem mi? istenem, hányan mondták már ezt.



[link]

2010. dec. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Állítólag a dohányzás rontja a szaglást... fene tudja, erős dohányos vagyok, de egy vadászkutya hozzám képest. Bármit, bárhol megérzek, mások még percekig értetlenül néznek, hogy "milyen szagról beszélsz"?

Szóval inkább genetika kérdése, kinek milyen a szaglása.

De tényleg ne szokj rá, én már verem a fejem a falba, hogy 17 évesen minek kezdtem el...

2010. dec. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Én is megérzem mindig,sőt én is úgy buktam le anno hogy anyum megérezte, mondjuk szerencsére nálam ez múló hóbort volt csak.:)
2010. dec. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:

Ha cigizzel aktivan eszrweveszik, ha passzivan azt nem , de karosabb mint az aktiv dohanyzas ugyanis a szervezeted nem tud kialakitani deffenziv alapotot mert nem rendszeres a tamadas a szervezeted ellen.Ha meg nem szoktal ra NE GYUJTS RA TOBBET!!!

27/F Aktiv dohanyos 21eve..:S igen,hihetetlen , de ilyen az elet ...sajnos ha AKtivat mondok napi 1 doboz cigire gondolva az csak 19ev.. :S SAJNOS ilyen az elet ha a csaladi korulmenyek ennyit tudnak biztositani...

Hidd el en is banom h raszoktam de letenni NEM TUDOM sot SAJNOS mar nem is akarom :S

2010. dec. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Abba fogom hagyni. De ezt a pár szálat még elszívom, ami a dobozban van ...

amúgy 6 évesen rászokni?! :S hát sajnálom . :S

2010. dec. 18. 08:55
 20/22 anonim válasza:
Szerintem igen,mert nekem apám Aznap cigizett és vízipipázott is, és megérezte. Am kezed dörzsöld meg vmi növénnyel, fújd be magad, ne rágózz mert a nikotin belemegy a fogaidba és sárga lesz a . Ennyit tudok tanácsolni, de sztem ne szokjrá...
2013. nov. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!