Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha apám egyáltalán nem dohányo...

Ha apám egyáltalán nem dohányos, megérezné, hogy én cigiztem?

Figyelt kérdés

Úgy, hogy rágtam rá rágót, hogy eltüntessem a szájszagot, befújtam magam, stb.

(?)


2010. dec. 17. 19:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát, azt mondják megérzik. 14 éves korom óta cigizem és úgy buktam le, hogy egyszer a hűtőbe raktam a cigisdobozt álmosan :D Rajtam nem érezték meg, én is mindig rágó parfüm :D


Viszont én azóta sem tudtam abbahagyni, javaslom ha neked még megy, akkor ne ess bele az én hibámba.

2010. dec. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

: DDDD

a hűtőbe?! nemrég eszembe is jutott, hogy amúgy szoktak e ott tárolni cigit ... :DD de gondoltam csak az én hülyeségem, és csak nincsenek ilyen elvetemült emberek. :O ezekszerint mégis. x'D

amúgy próbálok nem rászokni, és menni is fog, csak így néha azért jó.

és köszönöm a válaszod :D

2010. dec. 17. 19:41
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a családban senki nem dohányzik. Anyukám egy ideje rászokott, de csak titokban gyújt rá, mint egy 15 éves, és azt hiszi, nem vesszük észre. Pedig dehogyisnem. Egyszerűen büdös, nem tud mit csinálni vele. Persze lehet, hogy te jobb parfümöt használsz. :) De inkább szokj le. Ha nem azért, mert káros az egészségre, akkor azért, mert drága.
2010. dec. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Bár én nem vagyok apuka, nem dohányzom, de mindig megérzem a másikon, ha bagózott.


A rágót nem tudom mennyire veszi el a szájszagot, de amikor a bagós erősen beparfümözi magát, hát az űberszuper büdös :S


Bár az is lehet, hogy csak az én orrom ilyen hiperérzékeny, egy óra múlva is simán megmondom hogy cigizett-e az illetóő vagy sem, függetlenül attól, hogy beparfümözte-e magát.

2010. dec. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Véletlenül raktam a hűtőbe a sajttal együtt :DDD Nem gondolkoztam, csak ugye jó szokásom az álmatlanság és félholtan beraktam a hűtőbe :D
2010. dec. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Többnyire akik nem dohányoznak,ők megérzik. Nem csak a leheleted lesz cigiszagú, hanem beszívja a ruhád is,hajad is.
2010. dec. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

áhá :DD

nem fogok rászokni. :) alapból az egészségem miatt :D nameg a pénz miatt is .. de ezt az egy dobozt még elszívom . :D

(ez az első és utolsó is egyben.)

2010. dec. 17. 19:50
 8/22 anonim ***** válasza:

En dohanyzok, de megerzem mas emberen, meg igy is.

A hajad, borod atveszi es nem tudsz minden egyes szal utan hajat mosni.

2010. dec. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Szóval akkor biztos, hogy érzi?
2010. dec. 17. 19:52
 10/22 anonim ***** válasza:
Viszont ha valaki a környezetedben cigizik, azt is átveszi a ruhád is és hajad is, szóval aki ilyen szagú még nem feltétlenül dohányzik. Apu cigik és amikor kisebbek voltunk én még nem cigiztem, apu sem a jelenlétünkben, mégis mindig érződött a hajunkon a füst.
2010. dec. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!