Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan próbálnátok megúszni a...

Hogyan próbálnátok megúszni a céges karácsonyi vacsorát? 24L

Figyelt kérdés
Milyen kifogásokkal?
2010. dec. 16. 15:42
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
32%
azt mondod mégy, aztán távol maradsz. S mondod, hogy váratlanul vigyázni kellett az unokahúgodra, nem tudtál nemet mondani.
2010. dec. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Ha nem szeretnél elmenni, akkor ne menj. Gondolom,hogy nem kötelező. Egyszerűen nem mész el és kész. Ne érdekelje őket,hogy miért. Vagy azt mondod, elutaztok rokonokhoz, akárhova.Vagy hozzátok jönnek vendégek.

De szerintem menj el,jó buli lesz. Vagy ha tényleg nem akarsz menni, akkor amiket írtam, meg előttem is írtak.

2010. dec. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
24%
Pont az ilyen nem szeretem, nem akarom, nincs hozzá kedvem bulikból szoktak a legjobbak lenni!
2010. dec. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
85%

- Akárkimnek szülinapja/névnapja/stb. van, és oda megyek vacsorára.

- Elutazunk a párommal, délután indulunk.

- Beteg a gyerekem/párom/én, sietek haza.


De tökmindegy mit mondasz, ha jól tudsz hazudni!


Egyébként miért akarsz kihagyni egy jó kajálást? Megeszed, jópofizol egy kicsit, felveszed az év végi borítékodat, jópofizol egy kicsit, azután már úgyis késő van, mehetsz haza! Én is így szoktam.:))

2010. dec. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Pont a nemszeretem bulik, a legrosszabbak..utálom, amikor azt mondják:Menj el jó lesz!De NEEEm nem lesz jó.

Tudom, hogy hol érzem jól magam, és hol nem.Ennyire azért tudatában vagyok dolgoknak.Szerintem.

2010. dec. 16. 16:23
 16/22 A kérdező kommentje:

Ha nincs jó társaság, nem tudok Jót enni, nekem ez kevés, ahhoz, hogy jól érezzem magam...én nem leszek boldog csak attól, hogy kétpofára tömöm az ételt.Nekem ez kevés teljesen!És nem vagyok olyan, ha ingyen adják...máris rávetem magam..

Inkább kifizetek egy halom pénzt étteremre, ahol a barátaimmal lehetek.Ez kit érdekel, hogy ingyen van!

2010. dec. 16. 16:25
 17/22 anonim ***** válasza:
86%
Igazad van- Fölösleges,hogy csak ott ülj...Ha valahova nem akarok menni, akkor én sem megyek.
2010. dec. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Karácsonyi vacsora? Évközben kéne a cégeknek kedveskedni...

Azt mondanám, hogy egész évben itt b@aszom a legyet, nem fogom még az ünnepet is itt tölteni.


De engem így szeretnek... :-)

2010. dec. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Lehet tompa vagyok! Nem Karikor van igaz? :-))))
2010. dec. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Vagy menj el vagy mond meg az igazat, hogy nincs kedved. A fáj a fejemet meg x-nek ma van a szülinapját még akkor se szokták elhinni ha igaz
2010. dec. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!