Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan próbálnátok megúszni a...

Hogyan próbálnátok megúszni a céges karácsonyi vacsorát? 24L

Figyelt kérdés
Milyen kifogásokkal?
2010. dec. 16. 15:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Én tuti valamilyen betegségre hivatkoznék.

Mikor lesz? Esetleg vidéki utazásra is hivatkozhatsz.

2010. dec. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Szüleimhez megyünk vidékre karácsonyozni, már nem leszek a városban, ha vidéki vagy akkor meg Pestre, vagy másik városba, fő hogy jó messzire.
2010. dec. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
85%
Nálunk is lesz, egész egyszerűen nem megyek el. Indokot sem mondok, max azt, hogy bocsi, nem tudok menni. Nincs közük hozzá, hogy miért nem megyek.
2010. dec. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
59%

Sehogy. Elmegyek. Megpróbálom jól érezni magam.


Te miért nem akarsz elmenni? Mi az oka?


Minek a kifogás? Kötelező? Nálunk nem az.

2010. dec. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Minek a kifogás? nem mész el és kész. Semmi közük hozzá, az már nem munkanap. ettől sokkal nagyobb bajok is lesznek az életben.
2010. dec. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Nem érezném jól magam, már több, mint eg éve dolgozom itt..tavaly voltam, sz ar volt, most nem akarok menni, mert tuti, hogy nem érezném jól magam.Ennyii csupán.
2010. dec. 16. 15:59
 7/22 anonim ***** válasza:
76%

megmondod, h "Ne haragudjatok, de én nem tudok menni."

ha megkérdezik miért, akkor a messzire utazás jó ötlet, v akármi.

2010. dec. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Én voltam és élveztem, de ha nem is jó a hangulat, eszel egy jót, köszönsz és lelépsz.

de ha nagyon nem akarsz, mondd, hogy nem mész és kész, nálunk nem volt kötelező.

2010. dec. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Nem lenne jó? Kicsit másképp nézni a kapcsolatokat? És érted jön a barátod 10-kor.

Ha mégsem mégy, akkor mondd ezt: Sajnos családi program miatt nem mehetek. Nem fognak rákérdezni bővebben. Ha mégis, akkor mondd: nem akarok most erről beszélni.

Slusz.

Vagy megkérded: Ti mentek? Én nem megyek. Nem érezném jól magam, nem szeretem az ilyen bulikat. De nektek jó mulatást, kellemes karácsonyt!

2010. dec. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
56%
aznap s e kell főzni, mosogatni, utána mindenkinek jó karácsonyt kívánsz és elhúzol, mondván: még másik buliban is várnak.Mégse gondolják hogy kihúzol, nem beszélnek rólad a hátad mögött.
2010. dec. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!