Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyen a fiam? (Kérdésed...

Mit tegyen a fiam? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

A szüleim, felvettek az öcsémnek hitelre egy televíziót és egy hűtőszekrényt amihez kelletett édesapám nyugdíjas szelvénye.Megegyeztek hogy minden hónapban törlesztik.

A testvérem viszont meggondolta magát, és a hűtőt a fiam átvette és gondolták együtt fizetik.

Ez ment is egy darabig, az OTP felhívta a szüleimet hogy törlesztve van a TV de a hűtőszekrényre még kellene fizetni 210.000 Ft-t ez ráhárult a gyerekemre,viszont nem értem hogy a tv hogy lett lerendezve hogy a hűtő fent maradt és plusz kamatokat tettek rá.

A másik öcsém megfenyegetett minket hogyha nem lesz fizetve szétver illetve elvisz tőlünk mindent.Bár nekem ehhez semmi közöm sincs mert a fiamnak családja van.

Valami jó tanácsot szeretnék kérni hogy mi tévő legyek én és a fiam.

Elnézést hogy kicsit bonyolult


2010. dec. 16. 11:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha a fiadnál van a hűtő, miért nem fizeti ki?

Nem értem a problémát.

2010. dec. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de fizette csak gondolom a TV árába mert egyszerre lett felvéve és az már kivan tisztázva.A hűtő ára pedig kamatozott.
2010. dec. 16. 12:07
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
Hát azt úgy szokás, hogy rendesen fizetjük a részleteket. Nem? Ha fizetve van időben, nincs plusz kamat...
2010. dec. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt csak az öcséddel tudnád megbeszélni akivel együtt törleszt a fiad. Nekik kellene megbeszélni, hogy mennyit fizetett már ki és akkor most ezt is közösen kéne.
2010. dec. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy amennyi hitelt már kifizettek abból lejárt a tv,mert az az összeg ki lett fizetve.még marad a hűtő,mert még annyit nem fizetett ki,hogy arról is lejárjon.én így értelmeztem.
2010. dec. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Olyan bolond volt hogy a tv csekkeire fizette a hűtőt?

Mekkora hűtőt vettetek hogy 210 ezret kell még befizetni rá?

Ha fizetett csak rossz csekkre akkor a testvéred nem lett átverve.

Bár az igazság az hogy ez nekem még egy picit zavaros

2010. dec. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mikor járt le a hitel?
2010. dec. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Milyen család az, ahol a testvérek megfenyegetik egymást, hogy megveri az egyik a másikat??? Ez nem így működik..
2010. dec. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szerintem sem így kellene ez müködjön =(
2010. dec. 31. 11:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!