Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy igazi barát is lehet...

Egy igazi barát is lehet féltékeny?

Figyelt kérdés

Több mint 1,5 éve van egy komoly párkapcsolatom. Egyik jó barátom pedig féltékeny, mert neki csal alkalmi vagy rövid kapcsolatai vannak.

Többször célzott rám hogy minket nem a szerelem hanem a pénzt és a szex tart össze. (Volt 1-2 alkalom, hogy a párom adott pénzt, hogy ezt és ezt vegyek magamnak, meg néha elmegyünk ide-oda).

Megértem, hogy szeretne találni magának egy párt, de mit ér el azzal, hogyha bunkó módon az én kapcsolatomat firkálja? :S

Felnőtt emberek vagyunk, el tudjuk dönteni hogy mi a jó nekünk.

Eddig barátként néztem rá, de egyre jobban lök el magától azzal, hogy a kapcsolatommal foglalkozik. :S


2010. dec. 15. 06:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy igazi barát, foglalkozzon a saját életével, ne azzal, hogy te mit veszel, meg hova mész. Irigy a kapcsolatodra, meg az anyagi dolgokra is.
2010. dec. 15. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mondd el neki, hogy mi a kifogásod, és kerd meg, hogy ne a te kapcsolatoddal foglalkozzon, ha nem akarja, hogy a barátságotok megszakadjon. A világos beszéd a legjobb módszer mindenre.
2010. dec. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is beszélj vele. Az rendben van, hogy megmondja neked a véleménnyét egyszer, akkor is ha nincs igaza mert azért a batátod, de folyamatosan ne szólja le a párod az már nem egy jó barát jellemzője.
2010. dec. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem helyes,amit tesz. Az is lehet, hogy félt a párodtól, lehet, hogy van benne egy ellenszenv, egy rossz érzés,amitől nem tud szabadulni, ezért negativ. Nem kifejezetten azért, mert te boldog vagy, ő meg nem. De akkor sem szabadna beleronditani a kapcsolatotokba.
2010. dec. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Ez a "barát" nem barát!

Felesleges vele beszélned,szerintem ne is foglalkozz vele.

Foglalkozz a kapcsolatoddal a pároddal.

Teljesen normális dolog hogy elmentek ide-oda és adtok a másiknak.

2010. dec. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyilván neki ez azért furcsa, mert még sosem volt komoly kapcsolata. Szerintem ( én 4,5 éves kapcsolatban élek ) abban, hogy a párod néha ad pénzt, hogy vegyél magadnak valamit, stb nincs semmi kivetnivaló. És gondolom te is tudod a választ a saját kérdésedre, hogy az a személy nem igaz barát. Nekem is vannak barátnőim, akik rengeteget utaznak, de egyszer sem jutott eszembe sajnálni tőlük a boldogságot.
2010. dec. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!