Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan dolog amit egy ma...

Van olyan dolog amit egy ma is élő családtagod, rokonod kívánt és csak te tudod teljesíteni?

Figyelt kérdés
Pl. olyanra gondolok,hogy anyukád mondta,hogy nagyon szeretne elmenni a diplomaosztódra (amihez még idő kell hogy legyen,de feltétlenül szeretnéd teljesíteni anyukádnak ezen kívánságát)
2010. dec. 14. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
igen, az hogy gyerekem szülessen és nagymama lehessen.
2010. dec. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%
Nincs. Magam miatt szoktam megtenni dolgokat nem anyám vagy valamelyik rokonom miatt. Magam miatt diplomázok le, a diplomaosztóra természetesen eljöhet... Ha nagymama akar lenni arra ott a húgom (ha neki sem lesz gyereke, akkor nem lesz nagymama).
2010. dec. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, kedves előző, kicsit félreérted az ilyesmit. Nekem is nagymamám sokat mondta, hogy meg szeretné érni, hogy dédi lehessen. Természetesen nem ezért szültem a fiamat, de örülök, hogy nagymamám kívánsága teljesült. Férjhez sem azért mentem, hogy anyukám jól meghatódjon az esküvőmön, de azért jó volt látni.
2010. dec. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
43%
Nem értettem félre, csak egy példát mondtam, hogy mi az amit csak én tudnék teljesíteni, de nem fogom, mert én nem akarom. Innentől kezdve teljesen mindegy hogy anyukám mit szeretne. De nem csak a gyerekre igaz ez, hanem akármi másra, amit én nem szeretnék, azt nem fogom megcsinálni csak azért mert egy családtag szeretné.
2010. dec. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nálam is hasonlók, bár főleg apám a család szentimentálisa. Esküvő kipipálva, gyerek és diploma később :) (Diploma korábban, ha minden a tervek szerint halad :))


Bár az esküvőt én úgy szerettem volna, hogy kicsi, stresszmentes, fehér ruha mentes. Apámmal volt néhány nap harc, hogy neeem, nem kell pénzt adni, nem azért lesz kicsi, mert nem telik rá. Kicsit bánatos volt, mert ő fehér ruhában, nagy hajcihővel képzelte el, de megbeszéltük, hogy ha megbánjuk, majd csinálunk még egy esküvőt.

Nemrég néztem végig a képeket (pár hete volt), apámnak fültől fülig ér a szája az összes fotón :))

2010. dec. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ja, gyerek helyett (mindkettőnknek vizsgaidőszak) megkapták kölcsön a Yorkinkat, most éppen őt kényeztetik. Két hét alatt megduplázta a súlyát csóri :)

Ott is apám a főbűnös, semmit se tilt neki, mert "olyan aranyosan néz", a kutya meg kezd zsarnokoskodni...

Ha már gyerekem is lesz, lesznek gondok :)

2010. dec. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!