Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nagyon rosszul esett a...

Ez nagyon rosszul esett a testvéremtől (? ) 11/l

Figyelt kérdés

Van 1 barátnője kb.1 hónapja és tegnap is róla beszéltek 2 órát nagyon rosszul esett engem már leszar mindenki anyáék is kérdezték,hogy majd mit szán neki karácsonyra engem meg még meg sem kérdeztek.Holnap lesz a szülinapom és azt mondta,hogy(teljesen magától)nem költ rám a b.nőjének vesz belőle ajándékot meg minden még sorolhatnám irtózatosan rosszul esett,én nem vagyok ilyen,de könnyen meg lehet bántani a tesóm fiú 18 éves köszi a válaszokat

11/l :(


2010. dec. 14. 14:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Boldog szülinapot! :)

Bár nálunk én vagyok az idősebb, de mikor ennyi idősek voltunk, nálunk is elég hasonló volt a helyzet, baromi rossz tesók voltunk, folyton provokáltuk egymást, semmit nem hagytunk a másiknak. Mostanra meg az én kistesóm a legeslegjobb tesó a világon :) Szóval el fog ez múlni, csak korral jár.

2010. dec. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat és a köszöntőket!:))
2010. dec. 15. 13:12
 13/13 anonim ***** válasza:

Majd ha szerelmes leszel, akkor rájössz, hogy olyankor szinte csak 1 ember számít neked. Persze, nem feltétlenül ez a helyes, de így működik a dolog. Majd esetleg ha eltelik egy kis idő, nem lesz olyan újdonság nekik ez a kapcsolat, akkor biztos veled is jobban fog foglalkozni. Elhiszem, hogy rosszul esik, sajnos ez az, amiért rossz kisebbnek lenni. Próbáld meg egy kicsit elfogadni a helyzetet, és akkor látják, hogy milyen éretten kezeled az egészet.

Amikor a nővérem hazahozta a barátját (aki azóta már a férje) utáltam a srácot. Egyszer még a szemébe is mondtam, hogy mennyire nem bírom, és jobban tenné ha még most kiszállna a családunkból. De szerencsére ő nem haragudott meg. Azóta eltelt 7 év, és imádom, jobb sógort el sem tudnék képzelni, olyan mintha a bátyám lenne.

Szóval ismerkedj meg a lánnyal, lehet hogy még örülni is fogsz a kapcsolatuknak.

2010. dec. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!