Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyu és az új pasija kérdés?

Anyu és az új pasija kérdés?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, most válnak anyuék, ami engem kül nem viselt meg.

Van új pasija, ami nem baj, csak az zavar, de nagyon, hogy úgy élik a szexuális életüket, hogy közben zeng a ház. nagy házunk van, be van csukva az ő, és az én ajtóm is, mégis sokszor hallom, meg főleg, mikor kimegyek v.miért konyhába. Ebből elegem van. Főleg, hogy itt van a barátom is, bár nem beszéltünk róla, biztos vagyok benne, hogy hallotta őket. Engem soha nem hallhatott olyan helyzetben, és ez 100%. Anyám nyögéseire nem vagyok kíváncsi, és főleg a pasijéra sem. Mikor aám még itt volt tudtak figyelni arra, hogy ne halljuk, akkor most miért nem?? Szerintetek mit csináljak??


2010. dec. 13. 23:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
47%
Kérdezzétek meg, hogy beszállhattok-e. Működni fog.
2010. dec. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Beszélj vele ha úgy gondolod, hogy attól neked jobb lesz, de azt vedd figyelembe hogy lehet olyat kap a barátjától amit kevés nő. Nem tudom te hogy vagy vele de az én tapasztalataim szerint ha egy nőt igazából beindítanak akkor megszűnik a világ és ez viszont is igaz ezt biztosan tudom.:)
2010. dec. 14. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

mikor tegnap ezt kiírtam akkor is épp nyögdécseltek.

Nem azzal van a bajom, hogy csinálják, hanem, hogy hallom, mert tudom, hogy ez anyunak is megjár. nagyon zavaró, és valószínűleg beszélni fogok vele, ha még egyszer előfordul.

2010. dec. 14. 16:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!