Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyu és az új pasija kérdés?

Anyu és az új pasija kérdés?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, most válnak anyuék, ami engem kül nem viselt meg.

Van új pasija, ami nem baj, csak az zavar, de nagyon, hogy úgy élik a szexuális életüket, hogy közben zeng a ház. nagy házunk van, be van csukva az ő, és az én ajtóm is, mégis sokszor hallom, meg főleg, mikor kimegyek v.miért konyhába. Ebből elegem van. Főleg, hogy itt van a barátom is, bár nem beszéltünk róla, biztos vagyok benne, hogy hallotta őket. Engem soha nem hallhatott olyan helyzetben, és ez 100%. Anyám nyögéseire nem vagyok kíváncsi, és főleg a pasijéra sem. Mikor aám még itt volt tudtak figyelni arra, hogy ne halljuk, akkor most miért nem?? Szerintetek mit csináljak??


2010. dec. 13. 23:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%

Lehet apáddal már rég nem éltek nemi életet, ha rossz volt a házasság.

Egyébként szólj neki hogy állítson a hangerőn. Tényleg kellemetlen lehet...

2010. dec. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
28%
Hangosítsd fel a rádiót, vagy a magnót, és ne hallgatózz! Hagyd őket élni, a saját életüket.
2010. dec. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Kokas Lajos ***** válasza:
58%
Egyszer vedd fel a hangokat és játszd vissza anyukádnak. Elfog gondolkodni rajta, hogy mit kell tennie!
2010. dec. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
61%

én barátod helyébe egy jót röhögnék rajta :D

bezárnám az ajtót és ennyi :D aztán kezdjétek el ti is és kiabálj te is :D

2010. dec. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
38%
Ti is akkor szeretkezzetek a barátoddal. Jobb dolgotok is lesz, mint őket hallgatni, és garantáltan nem nyitnak rátok.
2010. dec. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%

Valószínű nehéz lesz megértetned vele.

Az enyém is így viselkedett, annyi volt a kül, hogy 13-16éves koromig, és hogy láttam is őket jó párszor, az asztalomon is csinálták, az én ágyamban, majd ott hagyták a használt gumit tele ge.civel, tehát marhára jó volt:( És nem értett a szép szóból. Mivel fiatalabb voltam jobban is megviselt. Elejénte elküldött ilyenkor otthonról, hétvégén mikor hol voltam. Nagyon meg viselt, már vagdostam a karomat, arról is nehezen szoktam le. Anyám sikitozott, beszélt közbe, meg hasonlók, nem értett meg, kidobáltam a kukába a cuccaikat, majd végül írtam egy levelet, amit úgy kezdtem, hogy szar anya vagy, utána már megértette.

2010. dec. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%
Kellemetlen,de szólj! Elhiszem,hogy nem vagy rá kíváncsi,nálunk is ez volt. Én szóltam muternak, hogy ha lehet akkor halkabban. Azóta csend van... :)
2010. dec. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
54%
nincs valami jó fiú barátod akihez áttudsz ilyenkor szökni ? vagy lány barát?
2010. dec. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
mp3 fülhallgatóval, ha azt akarod h téged ne zavarjon. Ha meg szeretnéd, hogy tudjanak róla, hogy téged ez zavar és változtassanak, de nem akarsz egy az egybe beszélni velük akkor ha legközelebb hallod őket kapcsold be a hifit és nagy hangerő. Ha ebből nem veszik a lapot semmiből.
2010. dec. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
amikor épp szünetelnek kezdjetek ti is bele a barátoddal, hátha észbekapnak.
2010. dec. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!