Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék az érdekében? Ti...

Mit tehetnék az érdekében? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
testvérem szakított a barátnőjével, mert nem volt biztos az érzéseiben. A lány totál ki van,még mindig nagyon szereti őt (2 és fél évig jártak), tesóm is még őt szerintem. Mit tegyek ,h. tesóm észhez térjen és újra összejöjjön vele?
2010. dec. 13. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, ez az ö magánügyük, te ne akarj beleavatkozni.
2010. dec. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez az ő dolguk. Sokat úgysem tudsz csinálni. Esetleg beszélni a tesóddal, hogy ne hozzon elhamarkodott döntéseket.De ha nem megy valami, azt nem szabad erőltetni, mert később még fájdalmasabb lehetett volna. Ha tényleg szereti tesód, akkor úgyis kibékülnek, mert rájönnek, hogy nem bírják ki egymás nélkül.Ha meg nem, akkor sajnos nincs mit tenni. De azért két és fél év nem semmi.De nem hiszem, hogy egyik napról a másikra múlt volna el.
2010. dec. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi, tudom, h. magánügyük, de látom tesómon, h. hiányzik neki, és a lány is szenved nagyon
2010. dec. 13. 21:58
 4/6 anonim ***** válasza:

Két és fél év nem semmi, de nem is a világ vége. Szerintem egyáltalán nem kell győzködnöd a tesód, hogy újra jöjjön össze a lánnyal.. végül is ő akart kilépni a kapcsolatból, valószínűleg mert már régóta nem érezte magát jól benne. Ettől még szeretheti a lányt, de nem biztos hogy egymáshoz valók. Elég sokáig voltak egymás mellett, és már csak a megszokás és összetartozás emléke miatt is maga alatt lehet a mindkettő, de ez nem változtat semmit az okokon. Valamiért szétmentek.. ha újra akarják kezdeni, akkor is érdemes pár hónap szünetet tartani, hogy tisztázzák magukban, valóban akarják-e, és mit kellene másképp csinálni ezúttal. Most kb. az egész világuk romokban hever, előbb talpra kell állniuk, és ésszel gondolkodni. Ha tényleg szeretik egymást, nem kell tenned semmit, úgyis összejönnek újra.

Én is többször eljátszottam ezt az "elhagyom a párom, mert nem jó vele" dolgot, aztán visszamentem, és másnap ugyanott folytatódott az egész. A problémák, különbségek nem múlnak el hipp-hopp varázsütésre.. Ugyanakkor mikor a tesóm szakított az előző barátjával, én hosszú ideig értetlenül álltam a dolog előtt, és próbáltam rábeszélni, gondolja meg magát.. Ők sem illettek össze. Most, hogy látom milyen boldogan él az új párjával 3 éve, örülök hogy inkább hagytam hogy túltegye magát azon a kapcsolaton.

2010. dec. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: szóval szerintem annyi a dolgod, hogy segítesz neki átvészelni a nehéz időszakot. Tereld el a figyelmét, szervezz közös programokat, stb!
2010. dec. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm neked is, akkor hagyom őket, hm.. de úgy sajnálom mindkettőjüket :(
2010. dec. 13. 22:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!