Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mi rosszat csináltam?...

Most mi rosszat csináltam? Vagy tényleg igaza van anyának? De én csak jó jegyet szerettem volna kapni! = (

Figyelt kérdés

Szóval röviden annyi hogy kaptunk plusz feladatot és én meg hívtam anyát hogy elmegyek a barátnőmöz megcsinálni mert közös munka.(3an voltunk 2 barátnőmmel)Anya nem vette föl a telefont ezért elmentem,pedig többször is hívtam.Megcsináltunk de mivel siettünk mert Laura már késésben volt matekról otthagytam véletlenül a kulcsomat és ezt már csak akkor vettem észre amikor be akartam menni.Erre hívom anyát hogy fel megyek a mamáékhoz mert ott maradt a Lauránál a kulcsom,de majd holnap elhozza nekem a suliba.Erre elkezd velem üvöltözni hogy mit kerestem én a Lauránál miért csavargok.Én pedig mondom hogy figyelj én hívtalak téged de nem vetted fel nekem a telefont és hogy lementem mert plusz munkát kaptunk 5ösért,és szoltam apának is hogy hívjon amennyiszer csak tud hogy nehogy izguljál értem,habár dolgozol,de tudjad hogy hol vagyok.Erre elkezd vele üvöltözni hogy Ő nem megy fel értem a mamáékhoz mert hogy ne hozzam Őt ilyen helyzetbe mert tudom hogy mi van(Össze vesztek a pasija miatt és most nem jár fel hozzájuk)Én meg mondom hogy arról én nem tehetek.Erre üvöltözni kezd velem ismét hogy menjek le a Laurához és utána takarodjak haza.Én meg mondom jó,csak a Laura matekon van erre mondja hogy nem érdekel,kivárod.Mondom oké.Másél órán keresztül álltam a kapujuknál mire hazaért,megkerestük a kulcsot és én meg most itthon vagyok.Nemsokára hazaér és azt mondta hogy nem teszem zsebre amit tőlem kap.

Most mit csináljak?Hogyan magyarázzam meg neki hogy én csak jót akartam?

13,5/L


2010. dec. 13. 18:22
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Nem értem, aki az írja részben a kérdező a hibás. Hívta az anyukáját többször, aki nem vette fel a telefont, majd szólt az apukájának hol van. Ráadásul tanulni ment, nem szórakozni. Ennél többet mit csináljon egy gyerek? Szerintem ez egy nagyon igazságtalan dolog volt!
2010. dec. 14. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Este amikor hazaért becsapta az ajtót beköszönt a szobámba hogy helló aztán igazából nem is nagyon beszéltünk egymással mert elment a barátnőjével telefonálni.

Büntetést kaptam,nem nézhetek egy hétig tv-t de igazából nem igazán érdekel mert nem szoktam annyit tévét nézni,csak nem értem a büntetés okát.Mindegy,már kezdem megszokni..

2010. dec. 14. 14:45
 23/25 A kérdező kommentje:
Ja,otthagytam az asztalon.(a kulcsot)
2010. dec. 14. 14:46
 24/25 anonim ***** válasza:
hát anyád egy idegbeteg ,bocs ,h ezt mondom,de nem is értem őt,te tanultál a barátnőiddel,nem csavarogtál,igazságtalanak tartom.... én anyum is szokott ilyen lenni,pedig 22 éves vagyok,kitalálja a hülyeséget ,mentegőzik magát,h ő nem hibás.pfff...nem bírom ilyen szülőket...szeretem anyám csak nem szeretem ha így viselkedik..nagyon tud hisztizni.
2010. dec. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Nem büntetni kéne hanem tőrödni vele,a barátnődnél jobb a loégkör ugye?
2010. dec. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!