Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mi rosszat csináltam?...

Most mi rosszat csináltam? Vagy tényleg igaza van anyának? De én csak jó jegyet szerettem volna kapni! = (

Figyelt kérdés

Szóval röviden annyi hogy kaptunk plusz feladatot és én meg hívtam anyát hogy elmegyek a barátnőmöz megcsinálni mert közös munka.(3an voltunk 2 barátnőmmel)Anya nem vette föl a telefont ezért elmentem,pedig többször is hívtam.Megcsináltunk de mivel siettünk mert Laura már késésben volt matekról otthagytam véletlenül a kulcsomat és ezt már csak akkor vettem észre amikor be akartam menni.Erre hívom anyát hogy fel megyek a mamáékhoz mert ott maradt a Lauránál a kulcsom,de majd holnap elhozza nekem a suliba.Erre elkezd velem üvöltözni hogy mit kerestem én a Lauránál miért csavargok.Én pedig mondom hogy figyelj én hívtalak téged de nem vetted fel nekem a telefont és hogy lementem mert plusz munkát kaptunk 5ösért,és szoltam apának is hogy hívjon amennyiszer csak tud hogy nehogy izguljál értem,habár dolgozol,de tudjad hogy hol vagyok.Erre elkezd vele üvöltözni hogy Ő nem megy fel értem a mamáékhoz mert hogy ne hozzam Őt ilyen helyzetbe mert tudom hogy mi van(Össze vesztek a pasija miatt és most nem jár fel hozzájuk)Én meg mondom hogy arról én nem tehetek.Erre üvöltözni kezd velem ismét hogy menjek le a Laurához és utána takarodjak haza.Én meg mondom jó,csak a Laura matekon van erre mondja hogy nem érdekel,kivárod.Mondom oké.Másél órán keresztül álltam a kapujuknál mire hazaért,megkerestük a kulcsot és én meg most itthon vagyok.Nemsokára hazaér és azt mondta hogy nem teszem zsebre amit tőlem kap.

Most mit csináljak?Hogyan magyarázzam meg neki hogy én csak jót akartam?

13,5/L


2010. dec. 13. 18:22
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne kicsi? A barátnőjénél volt. Különben is, nem este mászkált.
2010. dec. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek!:)

Én csak tényleg jót akartam..:(

2010. dec. 13. 18:47
 13/25 anonim ***** válasza:
Részben te is hibás vagy, mert nem kellett volna elmenni,ha van interneted, msn-en is megbeszélhettétek volna. Viszont anyád se normális( olyan, mint az enyém), mi van akkor,ha baleset ér téged, és hívják, de nem veszi fel? Akkor nem üvöltözne a barom.
2010. dec. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

"és szoltam apának is hogy hívjon amennyiszer csak tud hogy nehogy izguljál értem"


már nem is elég ha az egyik szülő tudja hogy hol a gyerek?

az ilyen szülő magábanézhetne...

2010. dec. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Na, erre jó, ha tanul a gyerek...

Gratulálok anyukának.

2010. dec. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Nincs msn-em.
2010. dec. 13. 19:16
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ő volt a hisztis. Legközelebb hagyj üzenetet vagy írj sms-t, ha nem veszi fel. Vagy hagyj otthon egy cetlit.
2010. dec. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha a közös gyerekükről van szó, félre kellene tenni a szerelmi civódásokat.
2010. dec. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Miért nem írtál sms-t?

Hova tetted le a barátnődnél a lakáskulcsodat, hogy ott felejtetted?

2010. dec. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Na mi történt? Gondolom most nem lehetsz gép közelben, de majd írj!
2010. dec. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!