Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket mivel lehet a leginkáb...

Titeket mivel lehet a leginkább megbántani?

Figyelt kérdés

Engem azzal ha valaki az Anyukámról rosszat mond.

Apám szokása, hogy (a már elhunyt) Anyukámat szidja, na az nekem olyan mintha gyomorszájon ütne és összetörné a szívem. Nagyon rossz érzés.

Durva, hogy pont a saját, vér szerinti apám váltja ki ezt belőlem!:(


2010. dec. 12. 20:21
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
Ketszinuseg.
2011. jan. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:

lemaradt

a

"-gel"

2011. jan. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 OliaTIRA ***** válasza:
sajnalom anyukadat kedves kérdező:(
2011. jan. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:

ha ezt a tányéromba teszik:


http://www.youtube.com/watch?v=hpRsBvUi6co

2011. jan. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Engem azzal,ha a gyereknevelésben kritizálnak.Nem engem kritizálnak szemtől szembe,hanem a gyerekemen keresztül teszik ezt.Szerintem ez egy mocskos dolog!Természetesen anyós,após szereti ezt játszani.A kikészítés egy formája.
2011. jan. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Amúgy a te eseted se piskóta!Én nem tekinteném embernek többé,mégha az apám is!Mégis hogy teheti és mikor emlegeti anyukádat?Pfúúúúúj de mocskos!
2011. jan. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Hogy példát is említsek.Az ő fiuk tökéletes,jó gyerek,mert jól nevelték.Az unokájukat szeretik,de ha akár egy apróság miatt is nem fogad rögtön szót már látszik,hogy ebben rám hasonlít és az én nevelésem.Jah.A 21 hónapos lányom majd ül vigyázba,kihagyja a személyiség fejlődés szakaszait,a határok feszegetését,az akaratereje kibontakoztatását,csakhogy megfeleljen a "jó gyerek"kategóriának.Ép eszű embernek meg sem fordul ilyesmi a fejében.De anyósom persze saját nagyszerűségét hirdeti mindenben.A szobatisztaságtól kezdve,az étkezésig.Vagy csak az idő szépíti meg neki?:)
2011. jan. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Mondd meg Apukádnak, hogy:

'HALOTTRA VAGY ROSSZAT, VAGY SEMMIT.'

2011. jan. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Nem rosszat,JÓT!Halottról vagy jót,vagy semmit!
2011. jan. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Minden részvétem neked anyukád miatt is, de amiatt is, hogy így bánt az apukád. Mert úgy-e pont neki kellene vígasztalnia, megpótolni az elvesztett szülőt. De figyelj. ennek a megbántásnak külön tudománya van. Nem így van ez, hogy valaki megbánt, és kész. MINDEN VALAMIÉRT VAN. Nemrég jelent meg Colin C. Tipping könyve Sorsfordító Megbocsátás címmel, pontosan erről szól. Röviden olyasmiről, hogy a mellettünk élő társ, szülő, barát, bárki nema zért van, hogy kolonc legyen számunkra, vagy fájdalom, hanem Isten (vagy a bárhogy nevezett magasabb tududat)tökéletesen kiválasztott eszköze arra, hogy valami hiányzó tapasztalatunkat megszerezzük. Szóval hogy tanulni kell belőle. Minden bántás azért van, hogy tükröt tartson feléd, valami amit a tükörben látsz, és fáj, az valójában benned van, egy elfojtott fájdalom, esetleg téves felfogás, saját magad valamilyen negatív tulajdonsága, vagy hasonló. A könyv ezt jól elmagyarázza, a Jill sztorija c. rész erre példa. Ha megtanulod a leckét, elmúlik a bántás. Megváltozik a bántó ember, csak nézed, hogy milyen rendes hozzád. De előbb ki kell kutatnod a gubancot magadban, és kisímítani. Nekem sikerült, ezért merem mondani. Pár hónapba beletelik, de megéri.
2011. jan. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!